نسخه آزمایشی نرم افزار اتوماسیون هینزا

۱۲ آبان ، ۱۳۹۶

مرحله اول نرم افزار اتوماسیون اداری هینزا پایان یافته و نسخه آزمایشی آن هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است.

نیاز به داشتن نرم افزار اتوماسیون اداری در هینزا از سال‌های قبل ایجاد شده و طی این سال‌ها کارشناسان هینزا به بررسی و ارزیابی نیازهای شرکت‌های مختلف پرداخته است. در این بررسی‌ها سعی شد نیازهای شرکت‌های کوچک و متوسط یا SMEهای مختلف برای انجام امور اداری سنجیده و روند انجام کارها در آن شرکت‌ها بررسی شوند.

با توجه به بررسی‌های انجام شده مشخص شد که در اغلب شرکت‌ها مدیران در جریان تمام امور قرار نمی‌گیرند و تعامل با تمامی کارمندان دشوار و زمان گیر است و همچنین مدیران نمی‌توانند بازخورد مناسب و دید صحیحی از کارها داشته باشند، در نتیجه مدیریت بدرستی انجام نمی‌گیرد و بازدهی شرکت نیز پایین‌تر می‌اید. در نتیجه بررسی‌های انجام شده، تیم نرم افزار هینزا، برنامه نویسی نرم افزار اتوماسیون را متناسب با نیازهای یک شرکت‌ آغاز نمود و هم اکنون نسخه آزمایشی مرحله اول آن آماده شده است.

هدف از تولید این نرم افزار ایجاد سیستم مدیریتی منسجم برای شرکت‌ها و پروژه‌هاست تا روند انجام امور شرکت و یا یک پروژه به‌خوبی ارزیابی شده و بهبود و سرعت یابد.

 کارکردهای ویژه اتوماسیون اداری هینزا:

اطلاع از روند کار توسط کاربران

گزارشگیری سریع به ازای هرکاربر و یا هر پروژه

در اختیار داشتن اطلاعات به صورت یکپارچه و یکجا مثل دفترچه تلفن و...

رهایی از کاغذبازی

دسترسی سریع مدیر به کارمندان و بالعکس

و... .

برنامه نویسی اتوماسیون هینزا با تکنووژی Angularjs ، نرم افزار Git و به زبان Php انجام شده، طراحی آن با تکنولوژی Material design صورت گرفته و دیتا بیس آن بر اساس My SQL است.

مرحله اول نرم افزار اتوماسیون اداری هینزا شامل مدیریت کارها و اموری است که در شرکت‌ها انجام می‌شود. هرکس کارهای خود را می‌بیند و زیر نظر مدیر و در تعامل با او آن‌ها را انجام ‌می‌دهد. مرحله دوم اتوماسیون نیز در حال برنامه نویسی است که امکانات و ویژگی‌های بیشتری همچون مدیریت مشتری و ... را دربرمی‌گیرد.

نسخه اندروید و ios اتوماسیون هینزا در مرحله تست است و به زودی ارائه می‌شود...

اخبار مرتبط