سایت جدید هینزا راه اندازی شد

۲۲ آذر ، ۱۳۹۵

سایت جدید هینزا با قالبی متفاوت و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های برنامه نویسی و طراحی سایت و آخرین استاندارهای بهینه سازی سایت، راه اندازی شد.

با توجه به بالا رفتن سطح انتظارات کاربران و اهمیت ارائه خدمات بهتر و با هدف سهولت استفاده کاربران از سایت، هینزا با بهره‌گیری از توان و تخصص خود و ارزیابی نیازهای مخاطبان، سایتی جامع ایجاد کرده است.
بخش پشتیبانی سایت دپارتمان نرم افزار هینزا همواره در پی بررسی رفتار کاربران و بازدیدکنندگان سایت‌ها می‌باشد. بررسی و ارزیابی سایت پیشین هینزا، نشان داد کاربران با ورود به سایت به‌راحتی نمی‌توانستند به مقصد خود برسند و همچنین قادر به مشاهده تمامی خدمات نبودند. از این‌رو واحد طراحی سایت هینزا در صدد اعمال تغییراتی در ساختار و واسط کاربری سایت برآمد.


اقدامات هینزا برای بهبود و سهولت استفاده کاربران از سایت:

تغییر در ساختار منوها: در سایت جدید ساختار منو بهینه سازی شده و تمام سرویس‌هایی که در دپارتمان‌های مختلف هینزا ارائه می‌شود، در کنار هم به طور یکپارچه قرار گرفته‌اند و به راحتی قابل دسترسی هستند.

کاهش تعداد کلیک‌ها و دسترسی آسان به سرویس‌های ارائه شده در هینزا: امروزه سایت‌های مدرن در تلاشند تا با کاهش تعداد کلیک‌ها کاربر را سریعتر به هدفش برسانند به عنوان مثال برخی از سایت‌ها به صورت one page طراحی می‌شوند تا تمامی موارد قابل ذکر در یک صفحه بازگو شود و نیازی به کلیک‌های غیرضروری نباشد. سایت جدید هینزا نیز به این سمت پیش رفته تا بدین ترتیب کاربر پسندتر شده و بازکنندگان را سریعتر به هدفی که دنبالش هستند، برساند.

کارکرد آسان، سرعت بالا، طراحی مطابق سلایق کاربران و بهبود تجربه کاربری از دیگر ویژگی‌های سایت جدید هینزاست.

اخبار مرتبط