همیشه یک نوآوری زیباست...!

درباره ما
هینزا مجموعه‌ایست متشکل از متخصصین و نیروهای خلاق که مبنای فعالیت خود را بر توسعه فناوری و به‌کارگیری آن در جهت بهبود کیفیت زندگی و کار قرار داده‌است. امروزه شرکت‌های کوچک و متوسط، که در دنیا آن‌ها را با نام SMEها می‌شناسند، برای باقی ماندن در بازار رقابتی باید از منابع خود به‌طور بهینه استفاده کنند. هینزا به این شرکت‌ها کمک می‌کند تا از طریق ارائه راهکارها و مشاوره‌های تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تبلیغات، هزینه‌های جاری خود را کاهش داده و از منابعی که در اختیار دارند به بهترین شکل استفاده کنند.

چرا دیگران ما را انتخاب می کنند؟
حتماً شما نیز ترجیح می‌دهید به جای درگیر شدن با مشکلات فنی، بر روی کارتان تمرکز کنید.
 خدمات گسترده هینزا می‌تواند تقریبا تمام نیازهای مرتبط با فناوری شما را برطرف نماید. شما نیز می‎توانید با خیال راحت فعالیت‌های حوزه فناوری و حل مشکلات فنی شرکت خود را به هینزا بسپارید.
ما با صنعت و حرفه شما آشنا هستیم
احتمالا ما تا به امروز، با کسانی که در صنعت و حرفه شما فعالیت می‌کنند، کار کرده‌ایم، بنابراین چالش‌های پیش روی شما را به خوبی می‌شناسیم. در این رابطه می‌توانید نگاهی به صفحه مشتریان ما بیاندازید.
ما به نیازهای فنی شما پاسخ می دهیم
دپارتمان‌های شبکه، نرم افزار، طراحی و تبلیغات هینزا در کنار یکدیگر می‌توانند پاسخگوی تمام نیازهای شما در حوزه فناوری باشند. همچنین در کنار تمام این موارد پلن پشتیبانی 365 هینزا در تمام طول سال کنار شما خواهد بود تا خیال شما از کارکرد صحیح تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه‌تان راحت باشد.
ما امتحان خود را پس داده ایم
ما با سال‌ها حضور در صنعت IT و طراحی، دارای تیمی مجرب هستیم. مشتریانی که در طول این سال‌ها افتخار خدمت‌رسانی به آن‌ها را داشته‌ایم و رضایت آن‌ها از عملکرد ما، مهر تاییدیست بر صحت این گفته ها.
ما به رشد مجموعه شما کمک می‌کنیم
 ما در طی این سال‌ها آموخته‌ایم که استفاده درست از تکنولوژی می‌تواند شرکت‌ها را با سرعتی به مراتب بالاتر در مسیر رشد و توسعه هدایت کند. ما با داشتن متخصصین و مشاورین فعال در حوزه‌های مختلف فناوری و تجربه همکاری با ده‌ها شرکت کوچک و بزرگ، در تمام این مسیر در کنار شما خواهیم بود.
دپارتمان های هینزا
هینزا در حال حاضر شامل ۳ دپارتمان اصلی شبکه. نرم افزار و طراحی و تبلیغات است
دپارتمان طراحی و تبلیغات
 در این دپارتمان خدمات متنوعی از جمله طراحی گرافیک، تولید تیزر و انیمیشن، عکاسی، دیجیتال مارکتینگ و... به‌طور حرفه‌ای و زیر نظر متخصصین گرافیک، طراحی و تبلیغات صورت می‌گیرد. ما به تمام نیازهای مرتبط با طراحی و تبلیغات شما در این دپارتمان پاسخ می‌دهیم.
دپارتمان نرم افزار
 مشاوره ،طراحی، پیاده سازی و توسعه انواع نرم افزارها و سیستم‌های کاربری و تجاری، طراحی سایت، پشتیبانی و سئو و همچنین ساخت انواع اپلیکیشن‌ها و... در دستور کار این دپارتمان قرار دارد.
دپارتمان شبکه
 هینزا در این دپارتمان به ارائه متنوع‌ترین راهکارهای ارتباطی مبتنی بر شبکه های کامپیوتری و مخابراتی می‌پردازد. مشاوره، نصب، تجهیز و پشتیبانی شبکه های کوچک و بزرگ از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های این دپارتمان در زمینه خدمات شبکه محسوب می‌گردد.
سیاست‌ها و خط‌مشی‌های هینزا
ماموریت ما بالا بردن سطح کیفیت کار و زندگی در کنار یکدیگر است
فناوری و استفاده درست از آن می‌تواند سبک زندگی و کار ما را تغییر دهد، محیط‌های دلپذیرتری برای زندگی ایجاد نماید و فاصله‌ها را  کم‌تر کند. ماموریت ما در هینزا  بالا بردن سطح کیفیت کار و زندگی در کنار یکدیگر است و همواره این هدف را سرلوحه تمام امور خود قرار می‌دهیم. برای رسیدن به این هدف، تلاش می‌کنیم تا نیازهای شما را در خصوص استفاده بهینه از فناوری و ارائه بهترین راهکارهای تبلیغاتی برآورده کنیم.