نگاه‌ها را به خود خیره کنید.

بیلبورد‌ها امکان تبلیغات در فضای عمومی را به شما می‌دهند، تبلیغاتی که دیگر سن و قشر خاصی را هدف نمی‌گیرد و تنها دو چشم بینا برای دیده شدن شما کافیست.

بیلبورد

امروزه رقابت در جلب نظر مشتریان تنها در کاتالوگ، پوستر و کاور و ... خلاصه نمی‌شود. در میان تمامی شیوه‌های تبلیغاتی، تبلیغات محیطی همچنان جایگاه خود را حفظ کرده و استفاده از بیلبوردها در سطح شهر کماکان با قدرتی بیش از پیش برای معرفی کسب و کارهای حرفه‌ای و مطرح رواج دارد.

بیلبورد یک تبلیغ محیطی بزرگ است که در مکان‌های پرترافیک، اتوبان‌ها و جاده‌ها برای جلب توجه رانندگان، مسافران و یا عابران پیاده از آن استفاده می‌شود. طراحی بیلبورد یکی از موثرترین تبلیغات محیطی است که در ساختن، مطرح کردن و شهرت یک برند تاثیر بسزایی دارد. بیلبورد فرصتی طلایی برای شرکت‌هاست تا بتوانند خود را معرفی کرده و در ذهن‌ها ماندگار شوند.

از مزایای بیلبوردها و علت تاثیرگذاری زیادی که دارند این است که در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و به صورت کوتاه و مختصر پیام خود را به مخاطب می‌رساند.

طراحی بیلبورد باید چشمگیر، ساده و در عین حال خلاقانه باشد. بیلبوردها اغلب حاوی یک شعار و تصویر مجذوب کننده و گیرا هستند. بیلبورد باید به‌‌گونه‌ای باشد که سریع خوانده شود و دارای اطلاعات زیادی نباشد. از جمله موارد دیگری که باید در طراحی بیلبورد به آن‌ها توجه کرد می‌توان به فونت، رنگ، سایز ، تصویر، متن اشاره کرد که اگر به صورت حرفه‌ای انجام گیرد تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

به طور کلی شرط مهمی که در طراحی بیلبورد وجود دارد، چگونه دیده شدن است! چگونه دیده شدن در بیلبورد را به ما بسپارید.

چه شما شرکتی تازه تاسیس باشید چه شرکتی کهنه کار که نیاز به شروعی دوباره دارد می‌توانید در خواست طراحی بیلبورد خود را از طریق خط ۸۸۳۲۹۱۰۰ و یا نشانی ایمیلDesign@hinzaco.com با کارشناسان ما در میان بگذارید.


میانگین آرا:
890998% (443 نفر)
رای دهید: