تعامل و ارتباط خود را با مشتریان از فضای دیجیتال فراتر ببرید.

ارتباطات کاغذی همچنان بخش مهمی از دنیای ارتباط با مشتریان و معرفی محصولات شرکت‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور به عنوان یکی از شیوه‌های ارتباط کاغذی و از ابزارهای قدرتمند برای بازاریابی و تبلیغات است که تصویر شما را نزد مخاطب می‌سازد.

کاتالوگ و بروشور

آخرین نمونه کار های کاتالوگ و بروشور

طراحی بروشور شرکت پی پاک

طراحی بروشور شرکت پی پاک

طراحی کاتالوگ شرکت آرامیس

طراحی کاتالوگ شرکت آرامیس

طراحی کاتالوگ برند آی تک

طراحی کاتالوگ برند آی تک

طراحی کاتالوگ شرکت پرستيژ

طراحی کاتالوگ شرکت پرستيژ

طراحی بروشور محصولات فارمد تجهیز

طراحی بروشور محصولات فارمد تجهیز

طراحی بروشور محصولات نقره گاندی

طراحی بروشور محصولات نقره گاندی

مشاهده بیشتر...

تصویر شرکت شما نزد مردم به این که چگونه به وسیله تبلیغات، خود را معرفی کرده و با مشتریانتان ارتباط برقرار می‌کنید، بستگی دارد. هدف اصلی در طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور، انتقال پیام شرکت به مخاطب هدف است. در طراحی کاتالوگ و بروشور هدف تنها معرفی کالا و خدمات نیست، بلکه بیان مزیت‌ها و ویژگی‌هایی است که رقیبان ندارند. لذا طراحی کاتالوگ و طراحی بروشورهای زیبا و هدفمند می‌تواند نقش مهمی در معرفی هرچه بهتر محصولات و افزایش اشتیاق مشتری برای خرید کالا یا خدمات شما ایفا کند.

کاتالوگ دفترچه‌ای است که در آن لیستی از کالا و خدماتی را که یک شرکت ارائه می‌دهد، به همراه توضیح کامل آن‌ها، در خود دارد. کاتالوگ خط کلی محصولات و خدمات شرکت را توصیف می‌کند. بروشور نیز یک برگه اطلاع رسانی است که اطلاعات مختصر و مهمی را پیرامون یک شرکت یا خدمات و محصولاتش ارائه می‌دهد.

برای طراحی کاتالوگ و بروشور، قالب و فورمت استاندارد و خاصی وجود ندارد، بلکه متناسب با تقاضای مشتری انجام می‌گیرد. مهمترین موضوع در حین طراحی کاتالوگ و بروشور، توجه به هماهنگی و هارمونی رنگ متن و تصاویر است. کیفیت چاپ و تصاویر، صفحه بندی ماهرانه و ... از دیگر موارد مهم در طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور است.

هینزا با استفاده از تجربه، تخصص و خلاقیت دپارتمان طراحی و تبلیغات خود، کاتالوگ و بروشور حرفه‌ای و زیبایی برای شما طراحی می‌کند که توجه مردم را به خود جلب کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با شما و فعالیت‌هایتان آشنا شده و با شما ارتباط برقرار کنند.

یک طراحی کاتالوگ و بروشور زیبا در واقع یک نقاشی مینیاتوری از تجارت شماست. ممکن است در دنیای مجازی متن سایت شما برای موتورهای جستجوگر اینترنتی مهم باشد ولی وقتی پای دنیای واقعی در میان است تصاویر با صدایی بلندتر و واضح‌تر صحبت می‌کنند.

اگر برای معرفی کالا و خدمات خود به دنبال طراحی کاتالوگ و بروشورهای جذاب و متفاوت هستید می‌توانید این کار را به هینزا بسپارید.


میانگین آرا:
69.4% (368 نفر)
رای دهید: