ساخت تیزر به شما این امکان را می‌دهد تا با معرفی خود و برانگیختن حس کنجکاوی مخاطب یا نمایش قابلیت‌های خود، مخاطب را به سوی خود بکشید.

ساخت تیزر

ساخت تیزر امروزه به یکی از مهم‌ترین و موثرترین راه‌ها برای رساندن صدای خود به مخاطب و جلب نظر او برای آشنایی و تعامل با شما و در نهایت کسب شهرت و سود بیشتر تبدیل شده است. ساخت تیزر می‌تواند برای محصول یا خدمتی خاص، معرفی برند، نشان دادن نمونه کارها، نمایش خط تولید مشاغل گوناگون و ...  انجام شود تا مخاطب را برای آشنایی و ارتباط بیشتر با شما متقاعد کند.

ساخت تیزر انواع گوناگون دارد از جمله تیزر تبلیغاتی، تیزر صنعتی، موشن گرافیک.

تیزر تبلیغاتی: تیزر تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای مهم دنیای تبلیغات، نقش مهمی در معرفی خدمات و محصولات شرکت‌ها و سازمان‌ها و رساندن پیام آن‌ها به مخاطب دارد.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای نیازمند به‌کارگیری افراد متخصص در حوزه‌های مختلف نظیر کارگردانی، نورپردازی، تدوین، صداگذاری، فیلمبرداری و ... است، اما در کنار به کارگیری یک تیم حرفه‌ای، آنچه یک تیزر تبلیغاتی را متمایز می‌کند، بهره‌گیری از هوش تبلیغاتی و خلاقیت است. حتماً تاکنون تیزرهای تبلیغاتی متعددی را در فضاهای مختلف تماشا کرده‌اید ولی در بین آنها با تیزرهایی روبه رو شده‌اید که به شدت شما را تحت تاثیر قرارداده و مدت‌ها در ذهن شما مانده است. هینزا در بخش طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی سعی دارد تا با به کارگیری دانش روز در حوزه تبلیغات و بهره‌مندی از نیروهای خلاق و جوان، در راه معرفی هرچه بهتر خدمات و محصولات شرکت‌ها و سازمان‌ها اقدامی تاثیر گذار انجام دهد.

تیزر صنعتی: ساخت تیزر صنعتی با هدف نمایش خط تولید کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و نمایش توان شرکت‌های تولیدی برای مخاطب انجام می‌شود. شما می‌توانید در یک تیزر صنعتی به خوبی روال اجرای کارها در مجموعه خود و ویژگی‌های برجسته محصولات و همچنین تجهیزات به کار گرفته شده در خط تولید را به نمایش بگذارید. ساخت تیزر صنعتی شیوه‌ای حرفه‌ای برای بیان تمایز شما از رقبایتان است.

استفاده از تیزر صنعتی از حیث تاثیرگذاری بر مخاطب و همچنین معرفی شرکت و محصولات آن از سطح تاثیرگذاری بالایی برخوردار است و در حال حاضر شرکت‌های بسیاری از این شیوه برای معرفی و تبلیغات در سرتاسر دنیا بهره می‌برند. دپارتمان طراحی و تبلیغات هینزا با به کارگیری آخرین فنون تصویربرداری و استفاده از تجهیزات روز دنیا در زمینه ساخت تیزرهای صنعتی می‌تواند به خوبی نیازهای شما را برآورده نماید.

موشن گرافیک: استفاده از تیزرهای موشن گرافیک با توجه به هزینه تولید پایین و تاثیرگذاری بالا از جمله آیتم‌های جذاب و مورد پسند بسیاری از شرکت‌ها برای معرفی محصولات و خدماتشان به شمار می‌رود.

در ساخت تیزر موشن گرافیک عموما از فیلمبرداری استفاده نمی‌شود و این تیزرها ترکیبی از نمایش تصاویر و صدا در کنار یکدیگرند.

اگر می‌خواهید نمایشی جذاب از محصولات خود داشته باشید و یا به عنوان مثال آخرین پروژه‌های اجرا شده و یا روال اجرای آن‌ها را در قالبی حرفه‌ای و به شیوه‌ای مختصر و مفید برای مخاطب به نمایش در آورید، ساخت تیزر موشن گرافیک بهترین راه است. شما می‌توانید از تیزر موشن گرافیک بر روی سایت خود، در جلسات معارفه، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و ... به خوبی استفاده کنید.

هینزا  در تمام مراحل اجرای کار در کنار شماست و با تیمی متخصص انواع تیزرها را متناسب با هدف و فعالیت‌هایتان برای شما خلق می‌کند. اگر برای ساخت تیزر، تصاویر مطلوبی از محصول و کالای خود در اختیار ندارید، واحد عکاسی دپارتمان طراحی و تبلیغات هینزا عکاسی تبلیغاتی و صنعتی شما را نیز بر عمده می‌گیرد.

اگر برای معرفی کالا و خدمات خود در فکر بهره‌گیری از مناسب‌ترین و به‌صرفه‌ترین راهکار در حوزه تیزر تبلیغاتی، تیزر صنعتی و موشن گرافیک هستید، کارشناسان ما در دپارتمان طراحی و تبلیغات هینزا می‌توانند مشاوره‌های لازم در این خصوص را در اختیار شما گذاشته و در این زمینه به شما کمک کنند. شما می‌توانید از طریق خط ویژه ۸۸۳۲۹۱۰۰ و یا ایمیل Design@hinzaco.com  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


میانگین آرا:
69.6% (371 نفر)
رای دهید: