ست اداری منحصر به فرد خود را داشته باشید.

اولین شرط حرفه‌ای بودن داشتن ست اداری منحصر به فرد است. ست اداری به نوعی هویت سازی و اعتماد بیشتر مشتریان، سرمایه گذاران و کارمندان را به همراه دارد.

ست اداری

آخرین نمونه کار های ست اداری

شرکت حسابداری کاوش راهبر

شرکت حسابداری کاوش راهبر

صرافی ارگ طهران

صرافی ارگ طهران

بنیاد ایپـــا

بنیاد ایپـــا

شرکت دوراسین

شرکت دوراسین

 شرکت معماری پرستيژ

شرکت معماری پرستيژ

شرکت داين تاپيک

شرکت داين تاپيک

شرکت مديریت بحران سپهر

شرکت مديریت بحران سپهر

مشاهده بیشتر...

ست اداری مجموعه ای از اوراق و وسایل اداری با طراحی یکسان است که شرکت‌ها و سازمان‌‌ها از آن برای انجام امور اداری و پرسنلی داخلی و خارجی استفاده می‌کنند. در طراحی ست اداری اطلاعاتی مختصر از شرکت مانند لوگو، نام شرکت، شعار، اطلاعات تماس و ... آورده می‌شود که هویت شرکت را می‌سازند.

طراحی ست اداری از جمله کارهای اولیه‌ای است که هر شرکت برای ساختن و نگهداشتن هویت، برقراری ارتباطات سازمانی و تسهیل فعالیت‌های کاری خود باید انجام دهد. ست اداری روشی است که شرکت‌ها برای معرفی خود به مشتریان، سرمایه گذاران و حتی کارمندان خود به آن نیازمندند. ست اداری شامل طراحی کارت ویزیت، کارت پرسنلی، طراحی سربرگ، انواع پاکت نامه‌ها و ... می‌باشد. مجموعه کاملی که باعث دیده شدن برند شما در همه جا به یک شکل وجلب توجه مشتری می‌گردد.

همراه داشتن کارت ویزیت خاص خود، نشان‌دهنده پیوستن شما به جمع شرکت‌های حرفه ایست. شما می‌توانید با سربرگی زیبا برند خود را به یاد مشتری بیاورید و یا پاک نامه و فاکتور شرکت خود را داشته باشید. تسلط به اصول طراحی گرافیک، رنگ‌ها، ترکیب بندی و... برای طراحی ست اداری حرفه‌ای لازم است. هینزا ست اداری شرکت شما را با بهترین کیفت طراحی می‌کند.


میانگین آرا:
74% (272 نفر)
رای دهید: