پیام خود را به سرعت در دسترس عموم قرار دهید.

برای گسترش یک محصول و معرفی آن به مشتریان بیشتر، نیاز به روش‌های گوناگون احساس می‌شود. پوستر و کاور این امکان را به شما می‌دهد تا ظرف مدت کوتاهی در دسترس عموم افراد جامعه قرار گیرید.

پوستر

پوستر یک کاغذ چاپی است که برای جلب توجه مردم طراحی می شود و بر روی دیوارها، ساختمان‌ها و سایر مکان‌ها نصب می‌شود. طراحی پوستر از جمله خدمات طراحی گرافیک و ابزارهای مهم برای تبلیغات و بازاریابی است. در طراحی پوستر اغلب از متن و تصویر و طرح‌های گرافیکی در کنار هم استفاده می‌شود. در طراحی پوستر سعی بر آن است که از طریق متن و تصویر پیام خاصی به بیننده انتقال یابد. پوسترها باید به گونه‌ای طراحی شوند که علاوه بر اطلاع رسانی، توجه مردم را به خود جلب کنند و چشمگیر باشند.

پوسترها می‌توانند برای اهداف متنوعی طراحی شوند. از جمله تبلیغ یک فیلم سینمایی، اطلاع رسانی کنسرت‌ها، تبلیغ یک رستوران، هشدار، تبلیغ یک محصول، وقوع رویدادی مهم،. فراخوانی برای حضور در یک رویداد یا همایش و ... . پوسترها شیوه‌ای از نمایش کاغذی هستند که به‌گونه‌ای جذاب طراحی می‌شوند.

یکی از مزیت‌های مهم پوستر طیف وسیع بینندگانی است که با آن مواجه می‌شوند. از جمله ویژگی‌های دیگر طراحی پوستر می‌توان به قیمت مناسب، بازخورد خوب و سریع مردم، قابلیت نصب آن در همه جا اشاره کرد.

طراحی پوستر باید به گونه‌ای باشد که از مسافت دور هم دیده شود و جلب توجه کند. همچنین آنچه در طراحی پوستر بسیار حائز اهمیت است و باید بسیار مورد توجه قرار گیرد انتقال پیام با هدف مشخص و به صورت ناگهانی و آنی است. چرا که مخاطبان پوستر عموما مردمی هستند که در حال عبورند و وقت زیادی برای خواندن پوستر نمی‌گذارند، پس باید پیام را در چند کلمه مختصر و مفید بیان کرد.

اصل مهم در این بین به کاربستن خلاقیت و ترکیب آن با علم طراحی برای ثبت اثری ماندگار است. ما به خوبی از عهده این کار بر می‌آییم. کافیست ما را به این چالش دعوت کنید!


میانگین آرا:
69% (381 نفر)
رای دهید: