هویت بصری
منابع الهام بخش برای طراحی گرافیک
منابع الهام بخش برای طراحی گرافیک

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که مدت‌ها سخت کار می‌کنید اما ناگهان ایده‌های خلاقانه شما از بین می‌رود. نگران نباشید ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا راه‌هایی برای خلق ایده‌های جدید به‌دست آورید.

طراحی گرافیک
طراحی گرافیک

یکی از صنعت‌های بزرگ جهان که سالانه میلیارها دلار از سرمایه در گردش جهان را به خود اختصاص می‌دهد، صنعت گرافیک است که در این میان گرافیست های دارای ایده‌های نو و تازه از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

معنی رنگ ها
معنی رنگ ها

رنگ‌ها همیشه در اطراف شما هستند و هر روز با آن‌ها سر و کار دارید. شما می‌دانید هرچیزی رنگی دارد، آسمان آبیست، زمین سبز است و بیشتر فست‌فودهای زنجیره‌ای قرمز!

شکل‌گیری گرافیک مدرن
شکل‌گیری گرافیک مدرن

گرافیک یکی از لغات ساخته و پرداخته یونانی به معنای حک کردن است و ریشه در فرهنگ کشور یونان دارد و مربوط به زمانیست که افراد برای خلق آثار خود نیازمند حکاکی و تیشه‌زنی بر روی ابزار سخت بوده‌اند.

آشنایی با ۲ نوع طراحی گرافیک
آشنایی با ۲ نوع طراحی گرافیک

طراحان گرافیک از ترکیب‌های هنری از قبیل فنون چاپ، تصویرسازی، رنگ و غیره برای حل مشکلات و بیان ایده‌ها استفاده می‌کنند. انجام اینگونه پروژه‌های گرافیکی، راه و روش فرعی و آسان ندارند و به همین دلیل است که هر طراح گرافیکی، سبک و روش مخصوص به خود را دارد.

هویت بصری برند چیست؟
هویت بصری برند چیست؟

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد.