ایمیل تبلیغاتی
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ اصطلاحی است که همه ما بعد از شنیدن آن احساس می‌کنیم که معنی و مفهوم آن را می‌دانیم اما زمانی که عمیقا به آن می‌اندیشیم به نوعی گیر می‌کنیم در نهایت مشخص نیست که در مورد کدام نوع از بازاریابی دیجیتال صحبت می‌کنیم.

 

 

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی سنتی؟
بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی سنتی؟

امروزه افراد برای انجام بازازیابی برای کسب و کار خود، بر سر دو راهی بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال(دیجیتال مارکتینگ) می‌مانند. برای تصمیم‌گیری درست، ابتدا باید بدانید کدام یک از این روش‌های بازاریابی، نیاز کسب و کار شما را رفع می‌کند. 

هویت بصری برند چیست؟
هویت بصری برند چیست؟

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد.

نکات طلایی برای افزایش بهره وری در ایمیل مارکتینگ
نکات طلایی برای افزایش بهره وری در ایمیل مارکتینگ

امروزه بیشتر افراد گمان می‌کنند ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل تبلیغاتی از بین رفته و دیگر کاربردی ندارد در حالیکه ایمیل‌های تبلیغاتی هنوز هم یکی از بهترین راه‌های ارتباطات برای استفاد‌ه‌های تبلیغاتی است. اغلب بازاریابان معتقدند اگر محتوای ایمیل تبلیغاتی مرتبط باشد و به خوبی به دست مشتری برسد، هدف ایمیل مارکتینگ محقق شده است.