طراحی کاتالوگ و بروشور
عناصر اولیه طراحی
عناصر اولیه طراحی

برای انجام طراحی گرافیک حرفه‌ای باید اصول اساسی در این زمینه را آموخت. این اصول شامل شناخت رنگ‌ها، خطوط، اشکال، مقیاس‌ها و اندازه‌ها، بافت ‌ها و رعایت فواصل می‌شود وکه تمامی این موارد در کنار هم کل طراحی را می‌سازد. اگر در اول راه انجام طراحی گرافیک هستید، شناخت عناصری که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، برای شما ضروری است.

منابع الهام بخش برای طراحی گرافیک
منابع الهام بخش برای طراحی گرافیک

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که مدت‌ها سخت کار می‌کنید اما ناگهان ایده‌های خلاقانه شما از بین می‌رود. نگران نباشید ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا راه‌هایی برای خلق ایده‌های جدید به‌دست آورید.

هویت بصری برند چیست؟
هویت بصری برند چیست؟

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد.

تاثیر رنگ در لوگو
تاثیر رنگ در لوگو

با تحقیقاتی که از سوی پایگاه 99desingns بدست آمده است، نشان می دهد که بیشتر موسسان شرکت ها مزایای روانشناسی رنگ ها را که می تواند تاثیر بسزایی در تجارت و برند شرکتشان داشته باشد، از دست می دهند.

نکاتی که در طراحی کاتالوگ باید به آن‌ها توجه شود
نکاتی که در طراحی کاتالوگ باید به آن‌ها توجه شود

کاتالوگ‌ها از مهم‌ترین مواردی هستند که در بازاریابی انواع کسب و کارها شناخته شده‌اند. کاتالوگ‌ها اغلب در نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها، مراکز فروش و صندوق پستی برای معرفی محصول و مطالعه در اختیار افراد قرار می‌گیرد. با استفاده از کاتالوگ می‌توانید اطلاعات مختصر و مفیدی در رابطه با خدمات و محصولات خود به مشتریان و مخاطبان خود ارائه دهید.

5 مرحله برای طراحی کاتالوگ و بروشور
5 مرحله برای طراحی کاتالوگ و بروشور

با توجه به این‌که امروزه در عصر دیجیتال مارکتینگ قرار داریم و اطراف ما پر شده از تبلیغات در دنیای مجازی و دیجیتال، اما نباید از اهمیت و ارزش کاتالوگ و بروشورهای باکیفیت در تبلیغات غافل شویم. طراحی بروشور و کاتالوگ حرفه‌ای ابزاری مهم برای تبلیغات و دستیابی به فروش بیشتر است.