در حال بارگذاری...
کلیک کنید!
تأمین و نگهداری تجهیزات
کلیک کنید!
پشتیبانی حضوری
کلیک کنید!
پشتیبانی شبکه از راه دور
کلیک کنید!

به هینزا خوش آمدید!

پشتیبانی 365

پلن پشتیبانی شبکه 365 بهترین راهكار برای شركت هایی است كه نیاز به پشتیبانی شبکه و IT دارند، به ویژه شركت هایی كه برای این منظور فاقد وقت كافی و مهارت لازم هستند و یا علاقه ای به مدیریت چنین بخشی در سازمان خود ندارند.

برای آشنایی بیشتر با این طرح با ما همراه شوید.

مشاوره

یک مشاوره درست می تواند از اتلاف زمان ارزشمند و سرمایه شما جلوگیری کند!

در اولین قدم متخصصین هینزا شما را با به صرفه ترین و مناسب ترین راه کارهای پشتیبانی شبکه و فناوری که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد آشنا می کنند.

تامین و نگهداری تجهیزات
پشتیبانی شبکه

1 از 2

تامین قطعات

اگر برای راه اندازی شبکه و سرورهای خود و یا ارتقاء تجهیزات شبکه و سیستم هایتان به دنبال استفاده از به صرفه ترین و مناسب ترین تجهیزات هستید ما به شما کمک می کنیم.

پشتیبانی شبکه

2 از 2

نگهداری تجهیزات

کارشناسان ما در طرح پشتیبانی شبکه 365 با توجه به بازدیدهای منظم و دوره ای از تمام تجهیزات سخت افزاری موجود در مجموعه شما، خیال شما را از بابت کارکرد صحیح این تجهیزات و تعمیر به موقع آن ها راحت می کنند.

پشتیبانی شبکه حضوری

ما همواره در دسترس هستیم.
هینزا برای تمام مشتریان طرح پشتیبانی شبکه 365 خود تیمی مجرب از کارشناسان شبکه و IT را تخصیص می دهد که با حضور ثابت و دوره ای خود در محل سایت مشتری تمام نیازهای آن ها را در زمینه پشتیبانی شبکه و نگهداری شبکه پاسخ می دهند.

پشتیبانی شبکه از راه دور

پشتیبانی شبکه از راه دور یا ریموت یکی دیگر از بخش های طرح پشتیبانی شبکه 365 هینزا است که بسیاری از مشکلات کاربران را در کوتاهترین زمان ممکن و از طریق اینترنت و یا تلفن برطرف می نماید.