سئو چگونه کار می‌کند؟

سئو چگونه کار می‌کند؟

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو، فرایند بهینه سازی سایت است برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو.

۱۵ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل و آنالیز سایت: با استفاده از تحلیل‌های آماری می‌توان ترافیک کاربرانی که وارد سایت شده اند، محتواهای پربازدید، رفتار کاربران و... را بررسی کرد. آنالیز سایت به طراحی استراتژی سئو کمک می‌کند.

کلمات کلیدی: کلمات کلیدی براساس ارتباط با موضوع سایت، میزان جستجوی انجام شده و رقابت انتخاب می‌شوند. کلمات کلیدی به محتوای سایت جهت می‌دهند و ترافیک کاربران را به درستی وارد سایت می‌کنند.

ساختار سایت: ساختار سایت باید ساده و برای استفاده کاربران راحت باشد. برای مثال چیدمان صفحات و جهت‌یابی سایت باید به‌راحتی برای کاربران قابل دسترسی باشد.

بهینه سازی سایت: بهبود سئوی سایت نیازمند زمان و استراتژی است. برای رسیدن به هدف، یعنی کسب رتبه بهتر و بهینه سازی سایت، باید برنامه مداوم و دقیقی داشت.

ساخت لینک: لینک‌های ورودی به توسعه سایت کمک می‌کنند، ترافیک کاربران را به سایت هدایت کرده وسئو را بهبود می‌بخشند. نکته مهم این لینک‌ها، ارتباط با محتوای سایت و کیفیت آن‌هاست.

قابلیت استفاده: طراحی سایت و صفحه بندی باید به گونه‌ای باشد که برای استفاده کاربران بهینه شده باشد. اولویت بندی اطلاعات، ساختار و وضوح طراحی سایت از نکات مهمی است که قابلیت استفاده سایت را بالا می‌برد.

محتوا: محتوا و به روز رسانی آن در سئو و بهینه سازی سایت بسیار تاثیرگذار است. محتوا شامل:

1- عناصر on-page (کلمات کلیدی، تگ‌ها و...)

2- عناصر off-page (داده‌های متا و...)


برخی از پروژه‌ها
موسسه خیریه
ایپا

ایپا نام بنیاد خیریه مردم نهاد و مدرن در ایران است که با تکیه بر مدل کرادفاندینگ و با هدف توانمندسازی ساکنان مناطق محروم کشور به فعالیت های گسترده ای می پردازد.

طراحی داخلی
دریم هاوس

دریم هاس یکی از برترین شرکت های فعال ایران در حوزه طراحی دکوراسیون و سیستم های آشپزخانه با تکیه بر به کارگیری خلاقیت و علم روز است.

پروژه‌های بیشتر