Site content در Google analytics

Site content در Google analytics

۱۵ شهریور ۱۴۰۰

Site content  یکی از زیر منوهای Behavior در آنالیزگز گوگل است که شامل چهار بخش می باشد:

All Pages و Content Drilldown و Landing Pages و Exit Pages

All Pages

شما می‌توانید با استفاده از این گزارش وضعیت کلی یک محتوا در میانگین عملکرد همه صفحات را به سرعت ببینید. همچنین این گزارش نشان می‌دهد کدام محتوا در سایت شما عملکرد بهتری داشته‌است. گزارش All Pages صفحاتی از سایت شما را که بیشترین بازدید را داشته‌اند نمایش می‌دهد.

Content Drilldown

این گزارش شامل اطلاعاتی همچون unique page views, bounce rate، page views  و  ... می‌باشد. با کلیک بر روی لینک هرصفحه در قسمت report data ، شما می‌توانید جزییات بیشتری را در مورد صفحه‌ای خاص ببینید و بفهمید که کاربران شما چگونه به محتوای شما دسترسی پیدا کرده‌اند.

این گزارش کمک می‌کند تا کلمات کلیدی را بیابید و از آن‌ها در  بهینه سازی سایت خود استفاده کنید. اطلاعاتی که این آیتم به شما می‌دهد، می‌تواند به شما در سئو سایت‌تان و اصلاحاتی که باید در محتوای آن انجام دهید، کمک کند.

 

Landing Pages

گزارش صفحات فرود به شما نشان می‌دهد که لینک سایت شما در صفحات خارجی، کاربران را به کجا  می‌برد. در اینجا نیز می‌توان page views, unique page views, bounce rate  و  % exitرا دید. این گزارش به شما کمک می‌کند تا بفهمید کدوم صفحات سایت‌تان کاربران بیشتری را به خود جذب می‌کنند.

 

Exit Pages

آخرین صفحه‌ای که کاربر قبل از خروجش از سایت دیده را نشان می‌دهد. این صفحات همان صفحاتی هستند که شما باید آن را مورد بررسی قرار دهید و ببینید چه کارهایی می‌توانید انجام دهید تا بیننده زمان بیشتری در سایت شما بماند و از آن خارج نشود.


برخی از پروژه‌ها
فروش آنلاین
گالری گاندی

گالری نقزه گاندی با هدف ترویج صنایع دستی منحصر به فرد نقره در ایران و سایر کشورها به ارائه این طیف از محصولات به علاقه مندان می پردازد.

فروش کالاهای ایرانی
هوبیتا

هوبیتا نام یک برند ایرانی با مرکزیت ونکور کاناداست که هدف آن ارائه محصولات با کیفیت ایرانی با امکان خرید آنلاین در این کشور است.

پروژه‌های بیشتر