ما ایده‌های شما را به حقایقی قابل لمس در دنیای واقعی تبدیل می‌کنیم.

برای تسهیل امور مربوط به کسب و کار خود داشتن نرم افزار اختصاصی که متناسب با نیازها و ساز و کار کسب و کارتان باشد ضروری است. با استفاده از نرم افزارهای سفارشی می‌توانید به راحتی آنچه بدان نیازمندید را در قالب نرم افزارهای متنوع داشته باشید.

نرم افزار سفارشی

شاید برای شما هم پیش آمده که برای تسهیل یکی از فرآیندهای کاری خود به دنبال راهکار نرم افزاری مناسبی بوده‌اید اما نتوانسته‌اید نرم‌افزاری که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد را پیدا کنید. در چنین مواقعی شما نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی اختصاصی خود دارید. 

ساخت نرم افزار سفارشی به معنای طراحی و تولید نرم افزار برای یک شرکت، سازمان و یا کاربر خاص، مطابق با نیازها و انتظارات اوست. این نرم افزارها دقیقا بر حسب نیازمندی‌ها طراحی و ساخته می‌شوند و با نرم افزارهای قدیمی و آماده‌ای که در بازار وجود دارد متفاوت و کارامدتر هستند.

شرکت هینزا در راستای پاسخگویی هرچه بهتر به نیاز مشتریان خود و رفع نیازهای نرم افزاری آن‌ها، ساخت نرم افزار سفارشی را در کنار سایر خدمات خود به مشتریان ارائه می‌دهد و این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده تا نرم‌افزارهایی را که به طور اختصاصی برای کسب و کار خود به آن نیاز دارند را تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی نماید.

شرکت هینزا با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در حوزه برنامه‌نویسی و ساخت نرم افزار، امکان ساخت انواع نرم‌افزارهای سفارشی مورد نیاز مشتریان (نرم افزارهای مالی، حسابداری، برنامه ریزی، پشتیبانی، مدیریت ارتباط با مشتری، ...) را با استفاده از تکنولوژی‌های متنوع فراهم نموده است. دپارتمان نرم‌افزار هینزا در تمامی مراحل طراحی و ساخت نرم‌افزار سفارشی در کنار شما خواهد بود.

 

فعالیت‌های هینزا در زمینه ساخت نرم افزار سفارشی:

شناخت و بررسی نیاز مشتری

تحلیل نیاز و ارائه راهکار نرم‌افزاری مناسب

انتخاب تکنولوژی‌های نرم‌افزاری مناسب جهت پیاده‌سازی پروژه

ارائه نسخه آزمایشی و انجام تست‌های متنوع

ارائه نسخه نهایی 

ارائه شیوه‌های متنوع پشتیبانی از نرم‌افزارهای تولید شده

اگر برای توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری کسب و کار خود نیاز به مشاوره و تیمی خبره جهت پیاده‌سازی دارید می‌توانیدباکارشناسان ما در دپارتمان نرم‌افزار هینزا از طریق خط ویژه ۸۸۳۲۹۱۰۰ و یا آدرس ایمیل Software@hinzaco.com در ارتباط باشید.

 


میانگین آرا:
2830274% (141 نفر)
رای دهید: