خدمات

تولید محتوا

یک محتوای بد، ‌آخرین چیزی است که یک کاربر بعد از جستجو در وب می‌خواهد به آن برسد. اگر تنها یک چیز نجات دهنده یک برند در هیاهوی فضای دیجیتال باشد، آن چیز قطعا محتواست. ما به این سوال و نیاز قدیمی در شرکت‌ها که " چه کسی قرار است محتوا را آماده کند؟ " پاسخ می‌دهیم. تیم تولید محتوای هینزا با مطالعه و شناخت کسب و کار شما، تمام محتوای لازم که برای به کارگیری در رسانه های دیجیتال و کمپین های تبلیغاتی مورد نیاز است را فراهم می کند.

حوزه‌های تخصصی ما

استراتژی محتوا

وقتی موضوع صرفا کنار هم چیدن کلمات نیست. محتوایی که در وبسایت، شبکه‌های اجتماعی یا رسانه‌های تبلیغاتی به کار گرفته می‌شود چیزی بیش از کنار هم چیدن یک سری کلمات است. موضوع اصلی این است که چه محتوایی را با چه سبکی و در چه بستری ارائه دهیم و از طرفی در این رویه، همواره ثبات عمل داشته باشیم. ما در کنار تیم شما و با شناخت پیدا کردن از خدمات و محصولاتتان به طراحی و تدوین استراتژی محتوای مناسب برند شما کمک می‌کنیم.

 

محتوای متنی

از نوشتن یک متن برای اس ام اس تبلیغاتی گرفته تا محتوای مورد نیاز برای وبسایت و شبکه های اجتماعی و یا آماده‌سازی یک متن خبری، تیم تولید محتوا و کپی رایترهای هینزا آماده اند تا پس از تدوین لحن و نوع تعامل برند شما با مخاطبان، حضور شما در فضای دیجیتال را از همیشه پر رنگ تر و و پر ثمرتر کنند.

 

محتوای بصری

ما عکاسی و فیلمبرداری از محصولات مختلف و پروژه‌های کوچک و بزرگ، ساخت تیزرهای حرفه ای و هر چیزی که برای نمایش تصویر بهتر از یک کسب و کار لازم است را انجام داده‌ایم. محتوای بصری تاثیرگذارترین نوع محتوا بر روی مخاطب به حساب می‌آید و این همان بخشی است که اگر به اندازه کافی جدی گرفته شود و با استراتژی متناسب با نیاز برند در تولید محتوا همراه گردد، وجه تمایز نمایش برند شما از سایرین خواهد بود.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا