مشتریان هینزا

اعتبار ما هستند

گفته ها درباره ی هینزا

مشتریان ما درباره هینزا چه می گویند؟

داستان موفقیت برخی از مشتریان

داستان موفقیت خود را بسازید

طراحی سایت

کیت لاین

پروژه کیت لاین طی یک دوره دو ساله از یک بستر کاملاً سنتی به یک بستر مدرن با به کارگیری انواع تکنولوژی های آی تی و راهکارهای بازاریابی مدرن تبدیل شده است. این پروژه همچنان در حال توسعه و گسترش است و هر روز بر تعداد کاربران و مشتریان آن افزوده می شود. همکاری هینزا با شرکت اصلی این پروژه از سال ۹۳ آغاز شده و تا کنون ادامه دارد.
طراحی سایت

ایپا

بنیاد ایپا سال ۹۶ همکاری خود را با هینزا آغاز کرد و در طی این سالها همکاری مفید و تنگاتنگی بین این دو مجموعه شکل گرفت. ایپا اخیراً با توجه به مشکلاتی که در فرایند ثبت برند خود با آن مواجه شد مجبور به تغییر نام خود به ایفا شده است و این موضوع منجر به ایجاد تغییرات ساختاری مختلفی در هویت بصری برند آن شده است.
طراحی سایت

دریم هاوس

دریم‌هاوس از حدود ۵ سال پیش همکاری خود را با هینزا در بخش‌های مختلف آغاز کرد و در طی این مدت توانستیم ساختار‌های اصلی و پایه برند را طراحی کرده و بازاریابی مدرن را در قالب برنامه‌های منسجم دیجیتال مارکتینگ در این شرکت به اجرا بگذاریم. همکاری هینزا و دریم‌هاوس همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.
طراحی سایت

وال اسپید

وال اسپید از سال ۹۶ همکاری خود را با شرکت هینزا آغاز کرد و در طی این مدت دغدغه‌های فنی مجموعه در حوزه آی‌تی به طور کامل برطرف شده است. استفاده از راهکار جامع دیجیتال مارکتینگ هینزا به عنوان بسته تکمیلی خدمات ما در این مجموعه در حال طراحی است و به زودی شاهد به کارگیری آن در مجموعه خواهیم بود.
طراحی سایت

گاندی گالری

نقره گاندی در یک دوره ۵ ساله از عمده سرویس های هینزا بهره برده است و از یک فضای سنتی به یک برند فعال در حوزه دیجیتال تبدیل شد. این تغییرات موجب افزایش فروش این برند و سهولت دسترسی کاربران به محصولات آن شد. با این حال علی رغم اینکه نقره گاندی روزهای خوبی را در انتظار می دید به دلیل بروز مشکلات داخلی و بر هم خوردن ساختار مدیریت، این برند به کار خود در حوزه فعالیتش پایان داد.
طراحی سایت

مزید

همکاری هینزا و مزید از سال ۹۵ آغاز شده و این برند در بخش‌های مختلف و از تمام سرویس‌های ما در قالب راهکار جامع ۳۶۰ هینزا بهره برده است. راه‌اندازی و پشتیبانی زیرساخت‌های آی‌تی و بازطراحی هویت برند و آماده‌سازی زیرساخت‌های دیجیتال مارکتینگ از مهمترین اقدامات هینزا در طی دوره همکاری به حساب می‌آید. این همکاری همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.
1 /

تماس با ما

از دیدن پیام شما خوشحال می شویم