مشتریان ما، اعتبار ما

داستان مشتریان

طراحی سایت
وال اسپید از سال ۹۶ همکاری خود را با شرکت هینزا آغاز کرد و در طی این مدت دغدغه‌های فنی مجموعه در حوزه آی‌تی به طور کامل برطرف شده است. استفاده از راهکار جامع دیجیتال مارکتینگ هینزا به عنوان بسته تکمیلی خدمات ما در این مجموعه در حال طراحی است و به زودی شاهد به کارگیری آن در مجموعه خواهیم بود.
مجموعه رستوران‌های عمارت وکیل در شهر یزد با هدف تبدیل شدن به یک مجموعه رستورانی مطرح در سطح کشور و با رویکرد دستیابی به جایگاه بین‌المللی همکاری خود را با هینزا برای انجام پروسه طراحی هویت بصری برند و اجرای برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد.
کلینیک دندانپزشکی رومی در طی دوره همکاری خود با هینزا که از سال ۹۸ آغاز و تا هم اکنون در بخش های مختلف ادامه دارد موفق به ایجاد تغییرات زیرساختی در سطوح مختلف آی تی و به‌کارگیری ابزارهای دیجیتال گردید. این امکانات علاوه بر تسهیل انجام فرایندهای داخلی کلینیک رومی باعث جذب و نگهداشت هر چه بیشتر مراجعه‌کنندگان برای دریافت خدمات دندانپزشکی گردیده است.
همکاری هینزا و مزید از سال ۹۵ آغاز شده و این برند در بخش‌های مختلف و از تمام سرویس‌های ما در قالب راهکار جامع ۳۶۰ هینزا بهره برده است. راه‌اندازی و پشتیبانی زیرساخت‌های آی‌تی و بازطراحی هویت برند و آماده‌سازی زیرساخت‌های دیجیتال مارکتینگ از مهمترین اقدامات هینزا در طی دوره همکاری به حساب می‌آید. این همکاری همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.
پروژه کیت لاین طی یک دوره دو ساله از یک بستر کاملاً سنتی به یک بستر مدرن با به کارگیری انواع تکنولوژی های آی تی و راهکارهای بازاریابی مدرن تبدیل شده است. این پروژه همچنان در حال توسعه و گسترش است و هر روز بر تعداد کاربران و مشتریان آن افزوده می شود. همکاری هینزا با شرکت اصلی این پروژه از سال ۹۳ آغاز شده و تا کنون ادامه دارد.
بنیاد ایپا سال ۹۶ همکاری خود را با هینزا آغاز کرد و در طی این سالها همکاری مفید و تنگاتنگی بین این دو مجموعه شکل گرفت. ایپا اخیراً با توجه به مشکلاتی که در فرایند ثبت برند خود با آن مواجه شد مجبور به تغییر نام خود به ایفا شده است و این موضوع منجر به ایجاد تغییرات ساختاری مختلفی در هویت بصری برند آن شده است.

تحول دیجیتال سازمانی با هینزا یعنی

پاسخ به تمام نیازهای دیجیتال شما

تمام نیازهای دیجیتال کسب و کار خود را از یک منبع قابل اطمینان دریافت کنید. سال ها تجربه، سرویس های متنوع و تخصص بالا در اختیار شماست تا به شما در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری کمک کند.

از ابتدا تا انتها در کنارتان هستیم؛
طراحی، توسعه و پشتیبانی

مجله اینترنتی هینزا

جدید ترین مقالات