مشتریان ما، اعتبار ما

داستان مشتریان

طراحی سایت
هوبیتا برای شروع فعالیت خود در ونکوور، هینزا را به عنوان مشاور و مجری خود انتخاب کرد. حاصل این همکاری شکل گیری ریرساخت‌های بصری این برند بود که به عنوان نقطه شروع این پروژه انجام شد. همکاری هینزا با برند هوبیتا برای تکمیل بخش‌های مختلف پروژه همچنان ادامه دارد.
نقره گاندی در یک دوره ۵ ساله از عمده سرویس های هینزا بهره برده است و از یک فضای سنتی به یک برند فعال در حوزه دیجیتال تبدیل شد. این تغییرات موجب افزایش فروش این برند و سهولت دسترسی کاربران به محصولات آن شد. با این حال علی رغم اینکه نقره گاندی روزهای خوبی را در انتظار می دید به دلیل بروز مشکلات داخلی و بر هم خوردن ساختار مدیریت، این برند به کار خود در حوزه فعالیتش پایان داد.
دریم‌هاوس از حدود ۵ سال پیش همکاری خود را با هینزا در بخش‌های مختلف آغاز کرد و در طی این مدت توانستیم ساختار‌های اصلی و پایه برند را طراحی کرده و بازاریابی مدرن را در قالب برنامه‌های منسجم دیجیتال مارکتینگ در این شرکت به اجرا بگذاریم. همکاری هینزا و دریم‌هاوس همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.

تحول دیجیتال سازمانی با هینزا یعنی

پاسخ به تمام نیازهای دیجیتال شما

تمام نیازهای دیجیتال کسب و کار خود را از یک منبع قابل اطمینان دریافت کنید. سال ها تجربه، سرویس های متنوع و تخصص بالا در اختیار شماست تا به شما در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری کمک کند.

از ابتدا تا انتها در کنارتان هستیم؛
طراحی، توسعه و پشتیبانی

مجله اینترنتی هینزا

جدید ترین مقالات