مجازی سازی

راه اندازی و مدیریت سرور

خدمات راه اندازی و مدیریت سرور هینزا

راه اندازی و مدیریت سرور از اجزای حیاتی در زیرساخت IT شرکت‌هاست که با برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب اجزای سخت افزاری و نرم افزاری متناسب با نیازهای سازمان آغاز می‌شود. ابتدا سخت افزارهای مناسب انتخاب شده و در جای خود قرار می‌گیرند، سپس سیستم عامل سرور و برنامه‌های موردنیاز برای اطمینان از امنیت و عملکرد بهینه، نصب و پیکربندی می‌شوند. مدیریت و نگهداری مستمر سرور شامل نظارت بر سلامت سیستم، اعمال به‌روز‌رسانی‌ها و بک‌آپ‌گیری‌ها، مدیریت کاربرها و عیب یابی مشکلات، همگی فعالیت‌های مستمر در این بخش هستند که مستلزم یک تیم متشکل از متخصصین فنی است.

استفاده از تخصص

یک تیم حرفه ای و با تجربه​

اعضای تیم مجازی سازی هینزا با تکیه بر مدارک داخلی و بین المللی متعدد و سال‌ها سابقه فعالیت حرفه‌ای در صنعت آی تی کشور به تمام شرکت‌ها برای راه اندازی اصولی سرور و مدیریت و نگهداری آن کمک می‌کنند.

نصب و راه‌اندازی سرور و سیستم عامل

متناسب با نیازهای شرکت، سرورها، تجهیزات، سیستم عامل و نرم افزارهای مورد نیاز انتخاب، نصب و راه اندازی می‌گردند.

پیکربندی شبکه

تنظیمات شبکه بررسی و تنظیم می‌شود تا ارتباط بین سرورها و دستگاه‌های مختلف فراهم شود.

امنیت شبکه

پیکربندی فایروال، نصب نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس و اجرای سایر تدابیر امنیتی انجام می‌شود.

بک‌آپ‌گیری و بازیابی داده‌ها

راه‌اندازی سیستم پشتیبان‌گیری و بازیابی انجام می‌شود تا در مواقع نیاز به بازیابی داده‌ها، دسترسی سریع و مطمئن وجود داشته باشد.

مانیتورینگ و گزارش‌دهی

ابزارها و سیستم‌های مانیتورینگ راه‌اندازی می‌شود تا عملکرد سرورها قابل نظارت باشد و گزارش‌های لازم تهیه شود. همچنین امکان مدیریت کاربران و دسترسی‌ها خواهد بود.

به‌روزرسانی و نگهداری مستمر

برنامه‌ریزی برای به‌روزرسانی‌ها و نگهداری دوره‌ای سرورها انجام می شود.

هینزا

سرویس های ما

همکاری با افراد توانمند، صبور و خلاقی که از کارشان لذت می برند علاقه مندی همیشگی ماست. اگر برای هر یک از نقش های زیر در خود توانمندی کافی برای پیوستن به تیم هینزا را می بینید، خوشحال خواهیم شد تا اطلاعات فردی، فنی و علایق خود را برای ما ارسال نمایید.

اکتیو شبکه

سئو

برندیگ

پسیو شبکه

طراحی سایت

توسعه نرم افزار

هر آنچه بخواهید

به خدمات بیشتری در بخش خدمات IT نیاز دارید؟

دپارتمان شبکه و زیرساخت هینزا در کنار راه اندازی و مدیریت سرور، برای سایر نیازهای حوزه زیرساخت IT راهکارهای مختلفی ارائه می کند. 

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

دریافت مشاوره رایگان

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.