توسعه نرم افزار و اپلیکیشن
از دنیای پیچیده نرم افزار برای ساده کردن کارهای خود استفاده کنید

از دنیای پیچیده نرم افزار برای ساده کردن کارهای خود استفاده کنید. شرکت شما به چه نرم افزاری نیاز دارد تا فرایندهای کاری و ارتباطی خود را به بهترین شکل مدیریت کند؟

استفاده از بهترین نرم افزارهای سازمانی و به ویژه ایجاد یکپارچگی بین آنها اغلب موضوعی چالش برانگیز است. مشاوران نرم افزار هینزا به شما در انتخاب بهترین نرم افزارهای سازمانی و یا ایجاد نرم افزار اختصاصی مورد نظرتان کمک می کنند.

شریک استراتژیک شما در حوزه IT

چرا هینزا را انتخاب کنیم؟

ما مجموعه ای از مهندسین، طراحان و استراتژیست هایی هستیم که در کنار یکدیگر، راهکارهایی جامع برای مدیریت بهتر فرایندهای کاری و ارتباطی در اختیارتان می گذاریم.

مشاوره انتخاب نرم افزار

بررسی نیازهای مخاطبان و کلماتی که مشتریان در حوزه کسب و کارتان بیشتر با آن جستجو می کنند اولین قدم است. اطلاعات به دست آمده در این قسمت در کنار اولویت های کسب و کار در بخش فروش با یکدیگر ترکیب شده و خروجی آن نقشه راهی برای انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی برای آغاز عملیات سئو خواهد بود.

توسعه نرم افزار اختصاصی

گاهی برای داشتن بهترین و کاربردی ترین تجربه در به کارگیری نرم افزار که بتواند عملیات شرکت و سازمان را سیستماتیک و تسهیل کند، نیاز است تا نرم افزار بر اساس نیازهای سازمان به طور اختصاصی پیاده سازی شود. تحلیل گران و متخصصان نرم افزار هینزا می توانند به صورت اختصاصی نرم افزار مورد نیاز سازمان شما را پیاده سازی کنند.

نرم افزارهای توسعه یافته هینزا

کمک به راه اندازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین داخلی و بین المللی طی سال های گذشته همراه با توسعه نرم افزارهای مختلف نظیر پلتفرم ایکامرس، سیستم اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت محتوای پیشرفته هینزا بوده است. شما می توانید از این نرم افزارها که به رشد کسب و کارهای مختلف در این سال ها کمک کرده اند برای دستیابی به اهداف سازمانی خود استفاده کنید

هر آنچه بخواهید

به خدمات بیشتری در بخش نرم افزار نیاز دارید؟

دپارتمان نرم افزار هینزا در کنار خدمات توسعه نرم افزار و اپلیکیشن، برای سایر نیازهای حوزه نرم افزار شما راهکارهای مختلفی ارائه می کند

توسعه نرم افزار و اپلیکیشن در هینزا چه مراحلی را طی می کند؟

فرایند توسعه نرم‌افزار و اپلیکیشن در هینزا چند مرحله اصلی دارد:

 نیازسنجی و تحلیل آن، بررسی معماری و ساختار مورد نیاز، طراحی و توسعه نرم افزار یا اپلیکیشن، تست و بهره برداری و در نهایت نگهداری و به روز رسانی

بله، پس از پیاده سازی نرم افزار یا اپلیکیشن،‌ مهمترین اقدام، نگهداری و به روز رسانی آن است که پشتیبانی‌های جامع در بخش های مختلف همواره یکی از خدمات مهم هینزا بوده است.

برای مشاوره با کارشناسان فنی توسعه نرم افزار و اپلیکیشن هینزا، می توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۵۳۱ اقدام نمایید.

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.