درباره راهکارها

کسب و کار خود را با سیستم تلفن ویپ ارتقا دهید

خدمات سیستم تلفنی ویپ هینزا

به کارگیری سیستم های ارتباطی مبتنی بر آی پی به واسطه امکاناتی که در اختیار سازمان ها و شرکت ها می گذارد روز به روز در حال گسترش است. سیستم های تلفن سانترال و آنالوگ سنتی به تدریج جای خود را به این سیستم های پیشرفته می دهند. استفاده از سیستم تلفنی نظیر ویپ بدون تردید می تواند باعث افزایش بهره وری سازمان و کاهش هزینه های جاری گردد.

شریک استراتژیک شما در حوزه IT

چرا هینزا را انتخاب کنیم؟

ما مجموعه ای از مهندسین، طراحان و استراتژیست هایی هستیم که در کنار یکدیگر، راه کارهایی جامع برای توسعه و بهتر دیده شدن کسب و کار شما در اختیار تان می گذاریم.

ارتقاء سیستم تلفن سانترال سنتی
به سیستم تلفن ویپ

اگر برای استفاده از مزایای سیستم های تلفن مبتنی بر ویپ در سازمان خود آماده اید، احتمالا شما هم مانند بسیاری از مشتریان ما درگیر استفاده از سیستم های آنالوگ تلفن که در ایران به نام سانترال شناخته می شوند هستید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان می توانند نسبت به جمع آوری این سیستم ها و جایگزینی آن با سیستم تلفن ویپ به شما کمک کنند.

استفاده از ویپ به عنوان یک زیرساخت بازاریابی دیجیتال

همان طور که می دانید یکی از جذابیت های سیستم های تلفن مبتنی بر ویپ امکانات متعددی است که این سیستم ها از طریق انجام تنظیمات حرفه ای در اختیار شرکت ها می گذارد. یکپاچه سازی سیستم ویپ در راستای استراتژی ارتباطات دیجیتال برند به شکل حرفه ای می تواند سازمان شما را به یک سازمان پیشرو در بخش ارتباطات موثر با مشتریان و افزایش بهره وری تیم های کاری تبدیل کند.

راه اندازی امکانات جدید بر روی بستر مبتنی ویپ موجود

اگر در حال استفاده از سیستم تلفن مبتنی بر ویپ هستید و احساس می کنید که مانند بسیاری از مجموعه های دیگر از امکانات این سیستم به درستی و یا به طور کامل استفاده نمی کنید مشاوران ما در هینزا ضمن ارزیابی زیرساخت ویپ سازمان، شما را با امکانات جدید و کاربردی که این سیستم می تواند در اختیارتان قرار دهد آشنا و نسبت به راه اندازی این امکانات اقدام می کنند.

هینزا

سرویس های ما

همکاری با افراد توانمند، صبور و خلاقی که از کارشان لذت می برند علاقه مندی همیشگی ماست. اگر برای هر یک از نقش های زیر در خود توانمندی کافی برای پیوستن به تیم هینزا را می بینید، خوشحال خواهیم شد تا اطلاعات فردی، فنی و علایق خود را برای ما ارسال نمایید.

اکتیو شبکه

سئو

برندیگ

پسیو شبکه

طراحی سایت

توسعه نرم افزار

هر آنچه بخواهید

به خدمات بیشتری در بخش خدمات IT نیاز دارید؟

دپارتمان شبکه و زیرساخت هینزا در کنار راه اندازی سیستم های تلفن ویپ، برای سایر نیازهای حوزه زیرساخت IT راهکارهای مختلفی ارائه می کند. 

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.