درباره هینزا

تحول دیجیتال سازمانی از اینجا آغاز می شود ...

ما مجموعه‌ای از مهندسین، طراحان و استراتژیست‌هایی هستیم که در کنار یکدیگر، راه کارهایی جامع برای توسعه و بهتر دیده شدن کسب و کار شما در اختیارتان می‌گذاریم.
همکاری را تصور کنید که ذهن یک مهندس، قلب یک تحلیل‌گر و روح یک هنرمند را در کنار هم دارد و هر روز در پی یافتن روش‌های بهتر برای ایجاد محصولات حرفه‌ای‌تر و راه کارهای جدیدتر است.

ما یک آژانس تبلیغاتی، یک شرکت طراحی وبسایت، یک شرکت آی تی و … نیستیم. ما تیمی هدفمند از متخصصینی هستیم که طیف وسیعی از خدمات در حوزه آی تی و مارکتینگ مدرن را در قالب راهکارهایی جامع، یکپارچه و مقرون به صرفه در اختیار کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار می‌دهد. ما به این دسته از کسب و کارها کمک می‌کنیم تا از منابعی که در اختیار دارند به بهترین شکل و با مناسب‌ترین هزینه استفاده کنند.

1 +
سال تجربه
90 +
پروژه موفق
89 +
مشتری راضی
1 +
سرویس حرفه ای

درباره هینزا

به دنیای تحول دیجیتال با تیم متخصص ما قدم بگذارید!

ما تنها مشاور شما نیستیم. ما در حوزه کسب و کار مشاوره می‌دهیم و از طریق ابزارها، امکانات و تیم متخصص خود در حوزه‌های مختلف راهکارهایی که ارائه می‌دهیم را اجرا می‌کنیم. تیم‌های تحلیل و آنالیز هینزا در کنار تیم‌های پشتیبانی پس از اجرای پروژه‌ها در تمام طول سال در کنار شماست تا با نظارت کامل بر انجام کارها، هر جا که نیاز به اصلاح یا تغییر مسیر باشد آن را انجام دهد.
بدون در اختیار داشتن زیر ساخت سخت افزاری و ارتباطی مناسب به کارگیری امکانات نرم افزاری به شکل موثر امری بعید و بدون در اختیار داشتن زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری مناسب به کارگیری استراتژی‌های مارکتینگ مدرن تقریبا امری محال خواهد بود.

استراتژدی + مهندسی + طراحی

اصول حرفه ای در هینزا

ایران و فراتر از مرزها

مشتریان ما اعتبار ما هستند

طراحی سایت جهاد دانشگاهی
طراحی سایت بیمه ایران
لاکسیم
لوگو کافه رئیس
لوگو باشگاه انقلاب