مزید

مزید
چالش

بازطراحی و تغییر نام برند فعال در حوزه تولید ادویه به عنوان عملیاتی پر ریسک و دستیابی به بازارهای جدید از طریق ابزارهای دیجیتال.

راهکار

باز طراحی هویت بصری برند و تدوین گایدلاین‌های مرتبط و راه‌اندازی زیرساخت‌های لازم برای شروع کار دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین محصولات.

نتیجه

دستیابی به یک هویت مرتبط با حوزه فعالیت و مخاطبین هدف و آماده شدن زیرساخت‌های لازم برای شروع عملیات دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین.

ادویه روح غذاست. برند مزید که پیش از آن با نام مزیک کار خود را آغاز کرده بود به دلیل مشکلاتی که در راه ثبت برند خود با آن مواجه شد مجبور به تغییر نام و استفاده از یک نام جدید در حوزه فعالیت خود بود. سابقه همکاری با مالکان برند در پروژه‌های گذشته و همچنین دریافت سرویس‌های دیگر هینزا، پایه‌گذار همکاری جدیدی در این پروژه برای دستیابی به اهداف تعریف شده بود. پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی بازار و اهداف برند، به موازات طراحی و اجرای زیرساخت‌های آی‌تی مورد نیاز توسط دپارتمان شبکه و سخت‌افزار هینزا، تیم طراحی و تبلیغات کار خود را برای پایه گذاری هویت یک برند جدید آغاز کرد.

راه‌اندازی زیرساخت‌های آی‌تی، طراحی هویت بصری و برند بوک مجموعه، راه اندازی پلتفرم فروش آنلاین بر روی بستر ایکامرس تخصصی هینزا از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در این پروژه است. کلیه اقدامات انجام شده راه را برای آغاز استفاده جدی از ابزارهای مدرن بازاریابی فراهم کرد.

مزید

راه‌اندازی زیرساخت‌های آی‌تی

برای تبدیل یک برند به کسب و کاری که از ابزارهای مدرن دیجیتال در فرایندهای کاری خود استفاده می‌کند، مهمترین موضوع داشتن زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم برای انجام این کار است. با توجه به قدیمی بودن برخی زیرساخت‌های اصلی آی‌تی در مجموعه، تیم شبکه و سخت افزار ما پس از بررسی و بازدید فنی از بخش‌های مختلف و امکانات موجود در مجموعه نسبت به ارائه پیشنهاد فنی خود برای ارتقاء زیرساخت‌های موجود و به‌کارگیری سرویس‌های جدید اقدام نمود.

نتیجه این اقدامات نصب و راه اندازی سرور مرکزی جدید، سیستم برق اضطرای، سیستم تلفن ویپ ، به‌کارگیری ساختار مجازی‌سازی برای استفاده بهینه از منابع، استفاده از راهکارهای بک آپ و امنیت اطلاعات و بسیاری از موارد دیگر بود. بستر راه‌اندازی شده آماده به کارگیری نرم‌افزارهای CRM، باشگاه مشتریان و بسیاری از امکانات نرم‌افزاری دیگر برای ارائه هرچه بهتر خدمات و توسعه کسب و کار گردید.

مزید
مزید

هویت بصری برند

با توجه به تغییر نام برند و تصمیم بر باز طراحی تمام زیرساخت‌های بصری مجموعه، عملیات طراحی هویت بصری جدید شامل طراحی لوگو، تغییر رنگ سازمانی، طراحی پترن، طراحی اوراق اداری، بسته‌بندی‌ها و … طی بازه‌ای ۳ ماهه و با تلاش تیم طراحی هینزا به انجام رسید.

 

رنگ، طعم و مزه به عنوان مهمترین مفاهیمی است که وقتی از یک برند فعال در حوزه ادویه صحبت می‌کنیم به ذهن ما می‌رسد. انتقال حس خوب آرامش و سر زندگی با توجه به لطافت موضوع، مهمترین پارامترهای تیم طراحی و تبلیغات ما برای بازطراحی هویت جدید این برند به حساب می‌آمد.

 

حاصل کار تدوین برندبوک نهایی و مشخص شدن دستورالعمل‌های به‌کارگیری المان‌های گرافیکی در سطوح تبلیغاتی مختلف بود که نتایج آن جهت بهره‌برداری در اختیار سایر تیم‌های مرتبط با پروژه قرار گرفت.

مزید
مزید
مزید
مزید

تولید محتوا

” ادویه روح غذاست، قدمتی چند هزار ساله دارد و دانش ما در مورد آن باز می‌گردد به ۳۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح، آن هنگام که مصریان باستان از ادویه برای طعم دادن غذاهایشان استفاده می‌کرده‌اند. “

 

آماده‌سازی محتوای متنی لازم برای بخش‌های مختلف پروژه توسط تیم کپی رایت هینزا انجام شد و در ادامه نمونه‌هایی از عکاسی صنعتی انجام شده توسط تیم عکاسی به عنوان گایدلاین در اختیار تیم مزید برای انجام عکاسی از محصولات این برند قرار گرفت.

مزید

یکی از تکنیک‌هایی که برای تولید محتوای این برند مورد استفاده قرار گرفت، دیجیتال پینتینگ است، ظرافت به کار گرفته شده در طراحی‌های از جنس نقاشی دیجیتال برای نمایش لطافت محصول این برندِ ادویه جلوه متمایزی از نمایش و معرفی محصولات را به نمایش گذاشت.

مزید
مزید

طراحی بسته‌بندی به عنوان یکی از مهمترین بخش‌های پروژه توسط تیم طراحی و تبلیغات هینزا به انجام رسید. یکی از ویژگی‌های چالش برانگیز که در این طراحی به آن توجه شد حفظ رنگ ادویه در طراحی بسته‌بندی‌ها بود، برای این منظور طراحان هینزا به سراغ استفاده از لیبل‌های شفاف رفتند و برای حفظ اصالت رنگ که مفهوم پایه در کل پروژه بود از این شیوه بهره بردند.

مزید
مزید

طراحی وبسایت (فروشگاه اینترنتی)

استفاده از پلتفرم ایکامرس هینزا (فروشگاه اینترنتی اختصاصی) به عنوان زیرساخت لازم برای حضور قدرتمند در فضای دیجیتال و بهره‌مندی از مزایای فروش آنلاین تصمیمی بود که در همان اوایل پروژه اتخاذ شد. تیم طراحی رابط کاربری با به کارگیری تجربه موفق خود در سایر پروژه‌ها اقدام به طراحی رابط کاربری مناسب و مطابق با هویت بصری برند و سازگار با تمامی دستگاه‌های دیجبتال نمود.

مزید

تیم توسعه بک‌اند و کارشناسان نرم‌افزار از پلتفرم ایکامرس اختصاصی هینزا در کنار اجرای کلیه عملیات مربوط به یکپارچه‌سازی فرایندهای فروش آنلاین، حسابداری و انبارداری، برای بهره‌برداری نهایی پروژه استفاده کردند. پلتفرم نرم‌افزاری مدیریت فروش آنلاین هینزا قابلیت سفارش‌سازی با توجه به نیازهای هر پروژه را دارا می‌باشد.

مزید

رسانه‌های چاپی

طراحی کاتالوگ و بروشورها و استندها و سایر المان‌هایی که برای تبلیغات محیطی و تعاملی و استفاده در نمایشگاه‌ها به آنها نیاز بود به شکل یکپارچه توسط تیم هینزا طراحی و اجرا شد. حفظ کانسپت فضای رنگی و پر انرژی در تمام طراحی به عنوان یک اصل مهم در تمامی مراحل اجرای پروژه مد نظر طراحان ما بود.

مزید
مزید
مزید
خلاصه

همکاری هینزا و مزید از سال ۹۵ آغاز شده و این برند در بخش‌های مختلف و از تمام سرویس‌های ما در قالب راهکار جامع ۳۶۰ هینزا بهره برده است. راه‌اندازی و پشتیبانی زیرساخت‌های آی‌تی و بازطراحی هویت برند و آماده‌سازی زیرساخت‌های دیجیتال مارکتینگ از مهمترین اقدامات هینزا در طی دوره همکاری به حساب می‌آید. این همکاری همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.