گالری گاندی

چالش

افزایش فروش و دستیابی به طیف گسترده‌تری از مخاطبان هدف در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مدنظر داشتن محدودیت‌های بودجه‌ای موجود

راهکار

راه‌اندازی کانال‌های فروش جدید از طریق به کارگیری ابزارها و تکنولوژی‌های آی تی و دیجیتال مارکتینگ و استفاده از بستر ایکامرس هینزا برای فروش آنلاین محصولات

نتیجه

افزایش فروش محصولات و دستیابی به مشتریان در سطح جغرافیایی وسیع‌تر از یک طرف و دسترسی آسانتر مشتریان به تنوع کالایی موجود و انتخاب راحت‌تر و خرید آنلاین محصولات

نگاهی نو به داشته‌ای کهن. نقره گاندی با در اختیار داشتن کلکسیونی ارزشمند از زیباترین دست سازه های نقره با توجه به بازار خاص محصولات خود و سابقه همکاری موفق قبلی در مجموعه صرافی گاندی با تیم هینزا، ما را برای کمک به معرفی هرچه بهتر محصولات و بازسازی برند خود انتخاب کرد طراحان و استراتژیست های هینزا در کنار یکدیگر به بازطراحی ساختارهای پایه برند و نمایش متفاوت محصولات برای بازار هدف این مجموعه پرداختند عکاسی تمامی محصولات در دو بخش تبلیغاتی و صنعتی در کنار ساخت تیزرهای تبلیغاتی کوتاه از یک سو و تدوین استراتژی های بازاریابی دیجیتال و اجرای آن و سپس راه اندازی و به کارگیری پلتفرم ایکامرس هینزا مطابق با نیاز های پروژه از سوی دیگر از جمله مهمترین اقدامات ما برای دستیابی به نتیجه مطلوب در این پروژه بود.

نقره گالری

تولید محتوا

محتوای خوب بخش جدا نشدنی هر پروژه موفق در حوزه دیجتیال است. عکاسی محصولات در دو بخش صنعتی و تبلیغاتی به عنوان محتوای بصری مورد نیاز جهت به کارگیری در فضاهای تبلیغاتی مختلف توسط تیم هینزا به انجام رسید. تصاویر به دست آمده در این بخش بعدها در در فضاهای تعاملی مختلف با مخاطبان و رسانه های چاپی و دیجیتالی برند به کار گرفته شد.

نقره گالری
نقره گالری

ساخت تیزرهای کوتاه از محصولات، موضوع کاربردی دیگری است که در کنار تیزرهای مورد نیاز برای کمپین های تبلیغاتی توسط دپارتمان طراحی و تبلیغات هینزا در این پروژه به اجرا درآمده است.

استفاده از دیجیتال پینتینگ به عنوان یکی از تکنیک‌های جذاب در طراحی گرافیک موضوعی است که به تناسب موضوع در پروژه‌های هینزا به کار گرفته می‌شود. این تکنیک در پروژه نقره گاندی و با الهام از نقوش به کار رفته در ظروف و سایر دست‌سازه‌های موجود مورد استفاده قرار گرفت و جلوه‌ای دوچندان به نمایش محصولات و تعامل با کاربران داد.

نقره گاندی

محتوای متنی مورد نیاز پروژه که برای به کارگیری در رسانه‌های مختلف مورد نیاز است توسط تیم محتوای هینزا آماده شد. محتوای متنی مناسب یکی از پیش نیازهای اصلی و ضروری برای شروع فرایند بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو است.

رسانه‌های چاپی

طراحی بروشور و کاتالوگ‌های جدید، شناسنامه محصولات و سایر رسانه‌های چاپی مورد نیاز، با توجه به تغییرات ساختاری انجام شده در هویت بصری برند و همچنین در اختیار داشتن تصاویر جدید و با کیفیت محصولات که پیش از این توسط واحد عکاسی هینزا آماده شده بود، در بخش طراحی گرافیک هینزا به انجام رسید.

طراحی وبسایت (فروشگاه اینترنتی)

استفاده از پلتفرم ایکامرس هینزا (فروشگاه اینترنتی اختصاصی) به عنوان زیرساخت لازم برای حضور قدرتمند در فضای دیجیتال و بهره‌مندی از مزایای فروش آنلاین تصمیمی بود که در همان اوایل پروژه اتخاذ شد. تیم طراحی رابط کاربری با به کارگیری تجربه موفق خود در سایر پروژه‌ها اقدام به طراحی رابط کاربری مناسب و مطابق با هویت بصری برند و سازگار با تمامی دستگاه‌های دیجبتال نمود.

نقره گاندی
نقره گاندی

تیم توسعه بک‌اند و کارشناسان نرم‌افزار از پلتفرم ایکامرس اختصاصی هینزا در کنار اجرای کلیه عملیات مربوط به یکپارچه‌سازی فرایندهای فروش آنلاین، حسابداری و انبارداری، برای بهره‌برداری نهایی پروژه استفاده کردند. پلتفرم نرم‌افزاری مدیریت فروش آنلاین هینزا قابلیت سفارش‌سازی با توجه به نیازهای هر پروژه را دارا می باشد.

نقره گالری

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو)

یکی از مهمترین اقدامات پس از تولید محتوا و طراحی وبسایت در هینزا، شروع بلادرنگ فرایند بهینه سازی وبسایت برای موتور جستجوی گوگل است. کلیه اقدامات لازم توسط کارشناسان محتوا و سئوی هینزا در این پروژه در چند فاز صورت گرفت. پس از یک دوره حدود 9 ماهه کلمات کلیدی تعیین شده مانند سایر پروژه‌های ما در بخش سئو به صفحه اول گوگل راه پیدا کردند.

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

همگام با آماده‌سازی محتوای متنی و بصری باکیفیت مطلوب از محصولات برند، سایر تیم‌های تخصصی هینزا به صورت موازی مشغول جمع بندی و آماده سازی کارهای مربوط به دپارتمان خود بودند. یکی از این موارد تدوین استراتژی حضور در فضای دیجیتال و ایده های اولیه به منظور افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) و همچنین طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین متناسب با سقف بودجه تعیین شده بود.

نقره گالری
نقره گالری

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

تدوین استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی، طراحی فریم های منطبق بر هویت بصری برند و اجرای کمپین های آنلاین تبلیغاتی از دیگر اقدامات تیم طراحی و تبلیغات هینزا در این پروژه بود که به عنوان یک کانال فروش مجزا به خوبی نقش خود را در افزایش فروش و معرفی برند ایفا کرد.

نقره گالری
نقره گالری
نقره گالری
نقره گالری

پشتیبانی جامع هینزا

بعد از راه اندازی تمام امکانات مورد نیاز و استفاده از سرویس های متعدد هینزا مطابق معمول نوبت به شروع پشتیبانی همه جانبه سرویس های راه اندازی شده می رسد. پروژه نقره گاندی از خدمات جامع ما در طی دوره پشتیبانی بهره برده است.

خلاصه

نقره گاندی در یک دوره ۵ ساله از عمده سرویس های هینزا بهره برده است و از یک فضای سنتی به یک برند فعال در حوزه دیجیتال تبدیل شد. این تغییرات موجب افزایش فروش این برند و سهولت دسترسی کاربران به محصولات آن شد. با این حال علی رغم اینکه نقره گاندی روزهای خوبی را در انتظار می دید به دلیل بروز مشکلات داخلی و بر هم خوردن ساختار مدیریت، این برند به کار خود در حوزه فعالیتش پایان داد.