خدمات

سئو

وقتی جستجو می شوید، در دیدرس باشید. قرار گرفتن در ردیف های اول نتایج جستجو بهترین کاری است که برای جذب مشتریان جدید و رشد سریع کسب و کار خود می توانید انجام دهید. سئو و دستیابی به جایگاه های بالا هر روز سخت تر و رقابتی تر می شود. هر چه زودتر برای استفاده از این امکان بی نظیر اقدام کنید. کارشناسان سئوی هینزا می توانند تمام کارهای لازم برای دستیابی به این هدف را برای شما انجام دهند.

حوزه‌های تخصصی ما

 تدوین استراتژی

بررسی نیازهای مخاطبان و کلماتی که مشتریان در حوزه کسب و کارتان بیشتر با آن جستجو می کنند اولین قدم است. اطلاعات به دست آمده در این قسمت در کنار اولویت های کسب و کار در بخش فروش با یکدیگر ترکیب شده و خروجی آن نقشه راهی برای انتخاب بهترین و موثرترین کلمات کلیدی برای آغاز عملیات سئو خواهد بود.

 

 تحلیل رقبا

امروز همه به دنبال دستیابی به بالاترین رتبه در نتایج جستجوی گوگل هستند. رقابت در این موضوع در صنایع مختلف متفاوت است. سال ها همکاری با کسب و کارهای مختلف در صنایع مختلف از ما تیمی قدرتمند برای دستیابی اهداف سئو ساخته است. ما با شناخت کافی از صنعت و حرفه شما در اولین قدم به بررسی جایگاه رقبای شما و قدرت آنها در این حوزه می پردازیم و همگام با استراتژی تدوین شده، پیروزی شما را در این رقابت تضمین می کنیم.

 

حفظ جایگاه

پس از دستیابی به رتبه های بالا در نتایج جستجو، کار تمام نمی شود. یکی از مهمترین موارد تلاش مستمر در جهت حفظ جایگاه کلمات کلیدی است. فرایند سئو یک کار مستمر و پایدار است و مهتر از دستیابی به جایگاه های برتر، حفظ این جایگاه هاست. تیم سئو هینزا همواره در کنار شماست تا خیال شما را از بابت این موضوع راحت کند.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا