دریم هاوس

دریم هاوس
چالش

با توجه به ظرفیت بالای ارائه خدمات و همچنین تولید محصولات جدید، دریم هاوس نیاز داشت تا این موارد را به شکل سریع و موثر به مشتریان بیشتری معرفی کند.

استراتژی

به کارگیری راهکارهای دیجیتال هینزا و ایجاد کانال‌های فروش و معرفی خدمات آنلاین در کنار ری‌برندینگ کامل برای دستیابی به مخاطبان و بازارهای جدید.

نتیجه

افزایش سطح آگـــــــاهی از برند و جذب مخاطبـــــــان جدید از طریق بستـــــــرهای آنلاین که تا پیش از این در این برنـــــــد از آنها استفاده چندانی نشده بود.

مجموعه دریم‌هاوس پس از سال‌ها فعالیت در حوزه طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان با توجه به تغییرات محسوسی که اطراف خود در زمینه استفاده از ابزارهای مدرن بازاریابی می‌دید و از آنجاییکه لاین جدیدی از محصولات را نیز در حوزه سیستم‌های آشپزخانه خانگی در مجموعه ایجاد کرده بود، برای معرفی این محصولات، خدمات و برند خود مجموعه هینزا را انتخاب کرد. ما پس از برگزاری جلسات تخصصی با مدیران این برند، یک نقشه راه جامع در حوزه معرفی برند و دیجیتال مارکتینگ را برای این برند تدوین کردیم. این نقشه راه به صورت مرحله به مرحله و یکپارچه توسط تیم‌های تخصصی ما در بخش‌های مختلف به اجرا گذاشته شد و نتیجه آن بازطراحی ساختار برند و استفاده از ابزارهای نوین مارکتینگ به شکلی مطلوب بود که نهایتا باعث افزایش آگاهی برند، افزایش فروش و جذب مخاطبان جدید برای دریم‌هاوس شد.

طراحی سایت

هویت بصری برند

پس از بررسی و ایجاد شناخت کافی از سبد محصولات و خدمات دریم‌هاوس و جامعه هدف آن و از آنجاییکه هویت بصری منسجمی از قبل برای این برند طراحی و اجرا نشده بود، یکی از اقدامات لازم و اولیه که اجرای آن به تیم طراحی و تبلیغات هینزا واگذار شد، طراحی هویت بصری جامع برای برند دریم‌هاوس بود. در طراحی هویت بصری برند دریم‌هاوس آیتم های مختلفی با توجه به تاچ پوینت‌های برند برای طراحی اولیه انتخاب شد. مطابق معمول کار از طراحی لوگوی جدید آغاز و موارد متعددی نظیر پیکتوگرام، پترن، اوراق اداری و بیزنس کارت، لباس فرم پرسنل، سر درب فروشگاه اصلی و بسیاری موارد دیگر طراحی و اجرا شد.

طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری
طراحی هویت بصری

تولید محتوا

پروسه تولید محتوا برای برند دریم‌هاوس در بخش‌های مختلفی به اجرا در آمد. عکاسی از پروژه‌های اجرا شده و محصولات مختص دکوراسیون آشپزخانه‌های خانگی و تولید تیزرها و کلیپ‌های کوتاه از جمله موارد است که در بخش محتوای بصری به انجام رسیده است. محتوای متنی مورد نیاز برای وبسایت، مقالات و شبکه‌های اجتماعی از جمله سایر مواردی است که به اجرا در آمده است. محتوای متنی علاوه بر کمک به فرایند انتقال اطلاعات و پیام برند نقش بسیار مهمی در برنامه بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو) خواهد داشت.

طراحی سایت دریم هاوس
طراحی سایت دریم هاوس

ساخت کلیپ‌هــــــــای کوتاه برای به کارگیری در طراحی وبسایت، تبلیغات آنلاین و شبکه‌های اجتمــــــــاعی به عنوان بخشی از برنامه تولید محتــــــــوا در این برند توسط تیم طراحی و تبلیغات هینزا به انجــــــــام رسید.

استفاده از دیجیتال پینتینگ به عنوان یکی از تکنیک‌هــــــــای جذاب در طراحی گرافیک موضوعی است که به تنــــــــاسب موضوع در پروژه‌های هینزا به کــــــــار گرفته می‌شود. این تکنیک در پروژه دریــــــــم‌هــــــــاوس و در بخش‌هایــــــــی از طراحی وبسایت و تبلیغــــــــات آنلاین مورد استفــــــــاده محدود قرار گــــــــرفته است.

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی وبسایت

وبسایت به عنوان هسته مرکزی برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ یکی از اولویت‌های اصلی ما در پروژه دریم‌هاوس به حساب می‌آمد. پس از برگزاری جلسات تخصصی متعدد با کارشناسان تیم دریم‌هاوس و به دست آمدن شناخت کافی از نیازها و خدمات و محصولات این برند، اسکچ‌های اولیه رابط کاربری پروژه توسط تیم طراحی هینزا به اجرا درآمد. با به کارگیری ساختار UX مورد نظر در کنار برند بوک تدوین شده توسط تیم طراحی، وبسایت نهایی به بهره‌برداری رسید. وبسایت طراحی شده همانند بسیاری دیگر از پروژه‌های ما از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی هینزا بهره برده است و قابلیت افزودن هرگونه امکانات در آینده برای آن وجود خواهد داشت. تمامی محتوای مورد نیاز وبسایت توسط تیم محتوای هینزا بارگذاری شده و به روز رسانی محتوا همچنان تحت برنامه راهکار طراحی وبسایت هینزا به انجام می‌رسد.

طراحی سایت

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو)

یکی از مهمترین اقدامات پس از تولید محتوا و طراحی وبسایت در هینزا، شروع بلادرنگ فرایند بهینه‌سازی وبسایت برای موتور جستجوی گوگل است. کلیه اقدامات لازم توسط کارشناسان محتوا و سئوی هینزا در این پروژه در چند فاز صورت گرفت. پس از یک دوره حدود ۹ ماهه کلمات کلیدی تعیین شده مانند سایر پروژه‌های ما در بخش سئو به صفحه اول گوگل راه پیدا کردند.

طراحی سایت

مدیریت شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه‌های اجتماعی و در راس آنها، اینستاگرام یکی دیگر از برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ هینزا برای معرفی هرچه بهتر مجموعه خدمات دریم‌هاوس و ایجاد تعامل با مخاطبان این برند بود. تدوین استراتژی محتوا و به کارگیری چارچوب‌های از پیش تعیین شده در برندبوک شرکت پیش از بارگذاری اطلاعات در این شبکه اجتماعی به عنوان اقدامات پایه به اجرا در آمده است.

طراحی سایت
طراحی سایت

رسانه‌های چاپی

طراحی بروشور و کاتالوگ‌های جدید، شناسنامه محصولات و سایر رسانه‌های چاپی مورد نیاز، با توجه به تغییرات ساختاری انجام شده در هویت بصری برند و همچنین در اختیار داشتن تصاویر جدید و با کیفیت محصولات که پیش از این توسط واحد عکاسی هینزا آماده شده بود، در بخش طراحی گرافیک هینزا به انجام رسید.

طراحی سایت
طراحی سایت

پشتیبانی جامع هینزا

بعد از راه‌اندازی تمام امکانات مورد نیاز و استفاده از سرویس‌های متعدد هینزا مطابق معمول نوبت به شروع پشتیبانی همه جانبه سرویس‌های راه اندازی شده می‌رسد. پشتیبانی جامع وبسایت در کنار اجرای برنامه‌های دیجیتال مارکتینگ از جمله برنامه‌هایی است که به طور مستمر در این پروژه اجرا می‌شود.

خلاصه

دریم‌هاوس از حدود ۵ سال پیش همکاری خود را با هینزا در بخش‌های مختلف آغاز کرد و در طی این مدت توانستیم ساختار‌های اصلی و پایه برند را طراحی کرده و بازاریابی مدرن را در قالب برنامه‌های منسجم دیجیتال مارکتینگ در این شرکت به اجرا بگذاریم. همکاری هینزا و دریم‌هاوس همچنان در بخش‌های مختلف ادامه دارد.