خدمات

آنالیز دیتا

تصمیم بر اساس دیتا. ما تصمیم گیری استراتژیک را بر اساس تحلیل آمار و اطلاعات به منظور افزایش بازدهی حضور در فضای دیجیتال و انتقال بهترین تجربه کاربری به مخاطبان انجام می دهیم. با جمع آوری و تفسیر اطلاعات منظم به شما کمک می کنیم تا به نرخ تبدیل بالایی در مشتریان با توجه به بودجه بخش مارکتینگ خود برسید. 

حوزه‌های تخصصی ما

جمع آوری دیتا

برای انجام هر پروژه موفق در حوزه دیجیتال باید بدانید به چه اطلاعاتی نیاز دارید. این اطلاعات می تواند شامل وضعیت حضور رقبا در فضای دیجیتال و یا آمار و ارقام مربوط به فروش محصولات و خدمات در کمپین های تبلیغاتی و یا هر نوع دیتایی که می تواند به رشد شما کمک کند باشد. ما ابزارهای لازم برای جمع آوری دیتای آنلاین را نصب و اطلاعات کاربردی مورد نیاز را جمع آوری می کنیم.

 

تحلیل رفتار کاربران

شاید مهمترین ویژگی بازاریابی دیجیتال امکان بهره مندی ویژه از انواع و اقسام تحلیل ها و بررسی دقیق رفتار کاربران باشد. وقتی اساس استراتژی خود را بر اساس رفتار و نیاز واقعی کاربران تدوین کنید می توانید کاملا به یک رشد جدی در کسب و کار خود امیدوار باشید. مهندسان و استراتژیست های هینزا به طور دائم به بررسی و تحلیل رفتار کاربران برند شما در وبسایت، شبکه های اجتماعی و کمپین های آنلاین تبلیغاتی می پردازند.

 

تغییر بر اساس بازخورد

جمع آوری اطلاعات و ایجاد فایل های متعدد از آمار و ارقام به تنهایی نه تنها کمکی به کسب و کارها نمی کند بلکه تا حدی باعث سردرگمی و سرگردان شدن میان این اطلاعات می شود. ما اطلاعات مورد نیاز را از طریق ابزارهای مختلف جمع آوری می کنیم و پس از تحلیل و بررسی، تغییرات مورد نیاز در تمامی بخش ها را توسط تیم های فنی مرتبط به اجرا می گذاریم. دریافت بازخورد مشتری و تغییر بر اساس آن کلید پیروزی است.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا