راهکارها

زیرساخت دیجیتال

قلب تپنده سازمان های پیشرو. بدون در اختیار داشتن زیر ساخت سخت افزاری و نرم افزاری مناسب، رقابت برای پیشرو بودن در دنیای دیجیتال امروز محال است. از مشاوره تا راه اندازی و پشتیبانی زیرساخت های آی تی تا تولید نرم افزارها و اپلیکیشن های سفارشی برای بهینه کردن فرایندهای کسب و کار، مهندسین هینزا در کنار شما هستند تا به شما برای آنچه در مدیریت یک کسب و کار بر اساس راهکارهای دیجیتال نیاز دارید کمک کنند.

حوزه‌های تخصصی ما

زیرساخت آی تی

در اختیار داشتن زیرساخت آی تی استاندارد که به خوبی طراحی شده اولین قدم برای آغاز استفاده از راهکارهای متنوع آی تی است که می تواند به رشد هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کند. تیم شبکه و سخت افزار هینزا در قالب یک دپارتمان مستقل و تمام حرفه ای تمام زیرساخت های آی تی لازم را برای شما راه اندازی می کند.

 

نرم افزار سازمانی

شرکت شما به چه نرم افزاری نیاز دارد تا فرایندهای کاری و ارتباطی خود را به بهترین شکل مدیریت کند؟ استفاده از بهترین نرم افزارهای سازمانی و به ویژه ایجاد یکپارچگی بین آنها اغلب موضوعی چالش برانگیز است. مشاوران نرم افزار هینزا به شما در انتخاب بهترین نرم افزارهای سازمانی و یا ایجاد نرم افزار اختصاصی مورد نظرتان کمک می کنند.

 

سیستم های ارتباطی

به کارگیری سیستم های ارتباطی مبتنی بر آی پی به واسطه امکاناتی که در اختیار سازمان ها و شرکت ها می گذارد روز به روز در حال گسترش است. سیستم های تلفن سانترال و آنالوگ سنتی به تدریج جای خود را به این سیستم های پیشرفته می دهند.استفاده از سیستم تلفنی نظیر ویپ بدون تردید می تواند باعث افزایش بهره وری سازمان و کاهش هزینه های جاری گردد.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا