عکاسان برتر تبلیغاتی و صنعتی

عکاسان برتر تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی همیشه و همه جا در اطراف ما حضور دارد؛ بر روی بیلبوردها، در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در مجلات و … این عکس‌ها ما را احاطه کرده‌اند و جزئی از محیط ما شده اند، به طوری‌ که روزانه کمتر به آن‌ها توجه می‌کنیم، اما بیایید با هم نگاهی داشته باشیم به با استعدادترین و خلاق ترین عکاسان تبلیغاتی و عکاسی صنعتی جهان.

فرناندو دکیلیس، آمریکا

فرناندو دکیلیس برنده جوایز مختلف عکاسی شخصی است که نگاهی خاص و مفهومی برای تداعی داستان‌ها و سبک‌های زندگی دارد. او در مونته ویدیو پایتخت اروگوئه به دنیا آمد و زمانی که ده سال داشت با پدر و مادر خود به آتلانتا در گرجستان مهاجرت کرد. او تحصیلات خود را در رشته عکاسی در پرتفولیوی مرکزی آتلانتا به پایان رساند. فرناندو هم اکنون تمام وقت خود را در سفر بین آمریکا و کلمبیا برای کار بر روی عکاسی تبلیغاتی و عکاسی مستند می‌گذراند.

سایت فرناندو دکیلیس:  https://www.fernandodecillis.com/

جیمی تراوزان، انگلیس

او می‌گوید: مدتی که در شهر خودم، لیما در دهه هشتاد معماری می‌خواندم، در یک روزنامه محلی به عنوان خبرنگار شروع به کار کردم و قسمت زیادی از اسناد موضوعاتی که روی آن‌ها کار می‌کردم عکس بودند. این باعث شد تا من یک دوربین بخرم و شروع به عکاسی کنم. حس می‌کردم باید چیزهای بیشتری یاد بگیرم، پس تصمیم گرفتم به لندن سفر کنم، و کار عکاسی را در آنجا دنبال کنم. کمی بعد کارهای عکاسی من در مجله آی-دی منتشر شد.

من همیشه حس کنجکاویم را دنبال می‌کردم تا قسمت‌های مختلفی از حرفه‌ام را در عکاسی فشن، پرتره و مجلات پیدا کنم، در طول این مدت همچنین سوژه‌هایی مثل جنگ کورسو را هم پوشش دادم و عکاسی کردم. من در شهرهای مختلفی مثل مادرید و پاریس زندگی کردم تا اینکه در سال 2004 به لندن برگشتم.

سایت جیمی تراوزان:  http://www.jaimetravezan.com/

فابریزیو کستاری، ایتالیا

فابریزیو کستاری عکاس تخصصی پرتره‌های مفهومی در 1979 در رم متولد شد، او همیشه به هنرهای تصویری شور و اشتیاق داشت. ابتدا با طراحی شروع کرد و بعدها در سیزده سالگی اولین عکسش را از ردپای پدرش گرفت. در زمانی که در دانشگاه فیلمبرداری و تلویزیون روبرت روسیلینی در رم تحصیل می‌کرد، با بسیاری از استودیوهای گرافیک و عکاسی تبلیغاتی نیز کار می‌کرد.

در سال 1998 او عکاسی حرفه‌ای را در استودیوی شخصی‌اش در شهر رم آغاز کرد و به صورت تخصصی با تکنیک‌های دیجیتال بر روی پرتره‌ها، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی کار می‌کرد. او برنده جایزه‌های متعدد جشنواره‌های آمریکایی و اروپایی است. امروز فابریزیو برای مجلات اروپایی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی انجام می‌دهد و واقعا عاشق کارش است. او تمام زمان و علاقه خود را به پای عکاسی و کارگردانی گذاشته و می گوید عکاسی یک عشق بود که به حرفه‌ام تبدیل شد.

وبسایت فابریزیو کاستاری:  http://www.fabriziocestari.co.uk/

جین یوس لموینگه، فرانسه

جین یوس لموینگه عکاسی فرانسوی است که در نیویورک و پاریس زندگی می‎کند. او با بهترین و خلاقانه‌ترین آژانس‌های تبلیغاتی از جمله : DDB, BBH, EuroRSCG, Saatchi&Saatchi, BBDO, TBWA, and Wieden & Kennedy کار کرده است. عکس‌های سوررئال او از هر روز زندگی خسته کننده، ما را به بعد دیگری از زندگی می‌برد.

وبسایت جین یوس لموینگه:  http://www.jeanyveslemoigne.com/

ناداو کندر، انگلیس

ناداو کندر یک عکاس، کارگردان و هنرمند انگلیسی است که همه او را با پرتره‌ها و عکاسی تبلیغاتی‌اش می‌شناسند. او همچنین در سال 2015 عضو افتخاری انجمن عکاسان سلطنتی انگلیس شد.

وبسایت ناداو کندر:  https://www.nadavkander.com/

آخرین مقالات

با ما همیشه به روز باشید

در مجله اینترنتی هینزا می‌توانید به آخرین دانستنی های IT دسترسی داشته باشید.

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.