درباره هینزا

ما مجموعه ای از مهندسین، طراحان و استراتژیست هایی هستیم که در کنار یکدیگر، راه کارهایی جامع برای توسعه و بهتر دیده شدن کسب و کار شما در اختیار تان می گذاریم.

همکاری را تصور کنید که ذهن یک مهندس، قلب یک تحلیل گر و روح یک هنرمند را در کنار هم دارد و هر روز در پی یافتن روش های بهتر برای ایجاد محصولات حرفه ای تر و راه کارهای جدید تر است.

ما یک آژانس تبلیغاتی، یک شرکت طراحی وبسایت، یک شرکت آی تی و ... نیستیم. ما تیمی هدفمند از متخصصینی هستیم که طیف وسیعی از خدمات در حوزه آی تی و مارکتینگ مدرن را در قالب راهکارهایی جامع، یکپارچه و مقرون به صرفه در اختیار کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار می دهد. ما به این دسته از کسب و کارها کمک می کنیم تا از منابعی که در اختیار دارند به بهترین شکل و با مناسب ترین هزینه استفاده کنند.

آشنایی با راهکارها

ما تنها مشاور شما نیستیم. ما در حوزه کسب و کار مشاوره می دهیم و از طریق ابزارها، امکانات و تیم متخصص خود در حوزه های مختلف راهکارهایی که ارائه می دهیم را اجرا می کنیم. تیم های تحلیل و آنالیز هینزا در کنار تیم های پشتیبانی پس از اجرای پروژه ها در تمام طول سال در کنار شماست تا با نظارت کامل بر انجام کارها، هرجا که نیاز به اصلاح یا تغییر مسیر باشد آن را انجام دهد.

بدون در اختیار داشتن زیر ساخت سخت افزاری و ارتباطی مناسب به کارگیری امکانات نرم افزاری به شکل موثر امری بعید و بدون در اختیار داشتن زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری مناسب به کارگیری استراتژی های مارکتینگ مدرن تقریبا امری محال خواهد بود.

برخی از مشتریان ما
مشاهده بیشتر...
برخی از پروژه‌ها
ادویه‌های حرفه‌ای
مزید

مزید نام برندی ایرانی است که تمرکز اصلی آن ارائه با کیفیت ترین ادویه ها و چاشنی های خوراکی با تمرکز فروش به رستوران ها و فست فودهای ایرانی است.

صنعت ساختمان
وال اسپید

وال اسپید تولیدکننده نسل جدید دیوارهای غیر باربر با تکنولوژی کشور سوئیس است که امروز به طور گسترده در ساختمان سازی مدرن از آن استفاده می گردد.

پروژه‌های بیشتر
برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا