خدمات

زیرساخت آی تی

شروع توسعه از زیر ساخت. در اختیار داشتن زیرساخت آی تی استاندارد که به خوبی طراحی شده اولین قدم برای آغاز استفاده از راهکارهای متنوع آی تی است که می تواند به رشد هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کند. تیم شبکه و سخت افزار هینزا در قالب یک دپارتمان مستقل و تمام حرفه ای تمام زیرساخت های آی تی لازم را برای شما راه اندازی می کند.

حوزه‌های تخصصی ما

راه اندازی زیرساخت سخت افزاری

راه اندازی تمامی تجهیزات و امکانات سخت افزاری مورد نیاز که برای دراختیار داشتن یک شبکه کامپیوتری مورد نیاز است توسط تیم خدمات پسیو شبکه هینزا انجام می شود. این موارد از طراحی و ارائه نقشه شبکه منطبق بر نیازهای مجموعه شروع شده و همه اقدامات لازم نظیر کابل کشی و داکت کشی شبکه، نصب سوییچ و روترها، نصب و آرایش رک، نصب و راه اندازی سیستم یو پی اس و ... را در بر می گیرد.

 

راه اندازی زیرساخت نرم افزاری

کار تیم خدمات اکتیو شبکه هینزا پس از آماده شدن زیرساخت سخت افزاری لازم، راه اندازی تمام امکانات و سرویس های کاربردی شبکه است که می تواند باعث افزایش بهره وری پرسنل و کاهش اتلاف زمان و انرژی سازمان در انجام کارهای روزمره شود. راه اندازی سیستم های امنیتی و فایروال، بک آپ اتوماتیک، تنطیم دسترسی به منابع اطلاعاتی سازمان و بسیاری موارد دیگر در این بخش انجام می شود.

 

پشتیبانی جامع آی تی

تمامی سرویس ها و امکاناتی که توسط ما در سازمان ها و شرکت های مختلف راه اندازی می شود امکانات بی نظیری را به عنوان زیرساخت های آی تی یک مجموعه پیشرو فراهم می آورد. این امکانات بدون تردید نیازمند به روز رسانی و نگهداری حرفه ای توسط یک تیم خبره در طی سال خواهد داشت. ما در هینزا تمام این موارد را در قالب پلن های پشتیبانی جامع شبکه در اختیار این مجموعه ها می گذاریم.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا