طراحی سایت

قاعده دقت (Accurate) در طراحی سایت

آخرین قاعده از سری قواعد مهم در طراحی سایت، دقیق بودن است. بدین معنا که خروجی نهایی، دقیقا و کاملا مطابق با طراحی سایت در نظر گرفته شده باشد.

در پایان مراحل طراحی سایت، نباید فراموش کنیم که چیزی که ما ایجاد می‌کنیم، باید دقیقا همان دیزاین اصلی باشد. هیچ‌کس از طراحی که انتظارات بصری آن‌ها رابرآورده نکند، راضی نخواهد بود. یکی از مهم‌ترین مسائل در کدنویسی این است که نتیجه نهایی، نماینده دقیق و مناسبی از دیزاین اصلی باشد نه فقط pixel-perfect.

Pixel-Perfect به معنی پیاده‌سازی دقیق پیکسل به پیکسل دیزان طراحی شده است، بدون در نظر گرفتن استانداردها یا ثابت‌ها. پیچیدگی این قاعده اینجاست که یک دیزاین استاتیک برای اپلیکیشن‌های واکنشگرا (responsive) به ندرت برای تمام سایزهای دستگاه‌ها محاسبه می‌شود. نکته اینجاست که درجه مناسبی از انعطاف پذیری مورد نیاز است.

شما باید بدانید تا  چه حد انعطاف پذیری و تغییرات برای یک پروژه لازم است و اطمینان حاصل کنید که این حد، حتماً انتظارات افراد را برطرف می‌ کند.

آخرین مقالات

با ما همیشه به روز باشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.