خدمات

طراحی وبسایت

طراحی درب ورودی به دنیای دیجیتال. بدون تردید وبسایت شما هسته اصلی و پایدارترین ابزار دیجیتال برای ارتباط با دنیای بیرون است. وبسایت شما علاوه بر اینکه باید به خوبی نشان دهد که هستید، چه می کنید و چرا این کار را می کنید، ابزاری است که با امکانات خود می تواند رشد چشمگیری را برای کسب و کار شما با خود به همراه بیاورد. با سال ها فعالیت در حوزه وب و برندینگ دیجیتال و همکاری با صنایع مختلف، ما آماده ایم تا تجربیات خود را با شما در میان بگذاریم.
حوزه‌های تخصصی ما

 طراحی کاربردی

هینزا تنها یک شرکت طراح وبسایت نیست. دانش کسب و کار، آی تی، برندینگ و مارکتینگ در کنار یکدیگر که توسط متخصصین هینزا زیر یک سقف وجود دارد، وبسایت های برنده را طراحی می کند. کار طراحی وبسایت در اینجا با تحلیل کامل کسب و کار و طراحی بر اساس نیاز و با هدف افزایش فروش و آگاهی از برند آغاز می شود.

 

 طراحی بر اساس هویت

وبسایت بخشی از نمایش برند شما و دروازه ورود مشتریان بالقوه برای کسب و کار شماست. دوست دارید در دنیای دیجیتال چگونه به نظر برسید؟ پس از طراحی هویت بصری برند توسط طراحان هینزا، وبسایت بر اساس شاکله این هویت و هماهنگ با تمام اجزای بصری برند طراحی می شود.

 

 انتخاب پلتفرم مناسب

تیم فنی هینزا با توجه به نیاز هر پروژه، پلتفرم وب را انتخاب می کند. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس یا استفاده از سیستم مدیریت محتوای هینزا، اگر موضوع فروش آنلاین مطرح باشد کدامیک؟ هر پروژه با توجه به ابعاد و نیازهای خود باید طراحی شود. ما یک راهکار را نمی توانیم برای همه کسب و کارها ارائه دهیم چرا که هر کسب و کاری راهکار خود را خواهد داشت.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا