با ترکیب خلاقیت و تکنولوژی تجربه‌ای ماندگار و دلپذیر در دنیای وب برای شما می‌سازیم.

برای شروع کسب کار تازه و یا ارتقای کسب و کار فعلی‌تان، طراحی سایت می‌تواند بهترین راه برای برقراری ارتباط با مشتری و تبلیغ برند شما باشد. با طراحی سایت حرفه‌ای می‌توانید پیام خود را به مخاطب رسانده و او را به تعامل با خود برانگیزید.

طراحی سایت

آخرین نمونه کار های طراحی سایت

طراحی سایت کیت لاین

طراحی سایت کیت لاین

طراحی سایت سیرمن

طراحی سایت سیرمن

طراحی سایت دریم هاوس (خانه رویایی)

طراحی سایت دریم هاوس (خانه رویایی)

طراحی سایت بنیاد ایپا

طراحی سایت بنیاد ایپا

طراحی سایت گِلوا گُلد

طراحی سایت گِلوا گُلد

طراحی سایت پتروسازه بین الملل آرام

طراحی سایت پتروسازه بین الملل آرام

طراحی سایت آی تک

طراحی سایت آی تک

طراحی سایت پویاب

طراحی سایت پویاب

مشاهده بیشتر...

امروزه اغلب شرکت‌ها در حال گذر از فضای کسب و کار سنتی به مدرن هستند و با توجه به گسترش بدون مرز شیوه‌های نوین ارتباطات و حجم وسیع کاربران در فضای اینترنت، تعاملات تجاری‌ شکل تازه‌ای به خود ‌گرفته و ارائه خدمات به مشتریان نیازمند بهره‌گیری از راهکارها و فناوری‌های جدید شده است.

یکی از اولین مواردی که شرکت‌ها برای حضور موفق و موثر در دنیای وب به آن نیازمندند، طراحی سایت به روز و کارآمد است. طراحی سایت شامل طراحی، اجرا و پشتیبانی سایت می‌باشد. فعالیت‌هایی که در طراحی سایت انجام می‌شود، شامل  طراحی گرافیکی، کد نویسی سایت بر اساس اصول برنامه نویسی و استاندارهای سئو، بهینه سازی سایت در جهت راحتی استفاده کاربر، طراحی سایت متناسب با انواع صفحه نمایش‌ها ( موبایل، تبلت و...)

هینزا با طراحان و برنامه نویسان مجرب و با توجه به اهداف و فعالیت‌های شرکت شما، سایتی را طراحی می‌کند که از لحاظ طراحی، فنی و محتوایی بهترین است. طراحی سایت با استانداردهای روز به گونه‌ای که پاسخگوی نیازهای شما باشد چیزی است که در بخش طراحی سایت دپارتمان نرم‌افزار هینزا به شکل تخصصی به آن پرداخته می‌شود. طراحی سایت نیازمند به کارگیری خلاقیت و تکنولوژی در کنار یکدیگر است. هینزا در بخش طراحی سایت تمام تلاش خود را معطوف به ارائه راهکارهایی می‌نماید‌ که درعین زیبایی بصری، کارآمدی خود را نیز حفظ کند.

شرکت هینزا در طراحی سایت های خود از سامانه مدیریت محتوای قدرتمند خود که هر روز در حال توسعه است بهره می‌گیرد. سیستم مدیریت محتوای هینزا با امکانات متعدد خود و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های نرم‌افزاری، کار مدیریت و نگهداری سایت رابه کاری ساده و دلپذیر تبدیل نموده است.

پشتیبانی سایت:

اهمیت پشتیبانی و به روز نگه داشتن سایت به مراتب مهمتر از طراحی سایت است. اگر سایت شما از حیث محتوا و سایر موارد، به روز نباشد، این موضوع خدشه‌ای جدی به اعتبار برند شما وارد می‌کند. اهمیت به روز رسانی ساست به اندازه‌ای است که می‌توان گفت، نداشتن سایت بهتر از داشتن سایتی است که به روز و در تعامل با مشتریان نیست.

پلن‌های پشتیبانی سایت هینزا چه مواردی را پوشش می‌دهند؟

1- پشتیبانی فنی:

تیم پشتیبانی فنی سایت هیـنزا در طی دوره پشتیبانی سایت، نسبت به مانیتورینگ و آنالیز کامل سایت اقدام می‌نماید و در مواقع بروز اختلال در عملکرد سایت، بالا نیامدن سایت، کند شدن غیر منتظره، تامین امنیت، برطرف کردن خطاهای احتمالی و بک آپ گیری منظم سایت و ... اقدامات لازم را به عمل می‌آورد.

2- پشتیبانی محتوا:

یکی از نکات بسیار مهم در پشتیبانی سایت، به روز نگه داشتن محتوای آن سایت است. به روز رسانی سایت و تولید محتوای مناسب و با کیفیت، رتبه سایت را در موتورهای جستجو ارتقا می‌بخشد و همچنین ترافیک کاربران را وارد سایت شما می‌کند. در بخش پشتیبانی محتوا، مسئولیت ورود اطلاعات سایت، به روز رسانی و مدیریت محتوای سایت به عهده تیم تولید محتوای هینزا خواهد بود. هینزا برای به روز رسانی و تولید محتوای سایت‌ها پلن‌هایی دارد که سایت را به طور مداوم به روز می‌کند و در تعامل مستمر با کاربران خواهد بود.

3- پشتیبانی گرافیکی:

در این بخش با توجه به طرح کلی و اولیه سایت، تیم گرافیک هینزا در دوره پشتیبانی نسبت به تغییرات مورد نظر کارفرما در بخش های مرتبط با گرافیک سایت نظیر رنگ بندی، لوگو، ویرایش عکس ها و ... اقدام نموده و تغییرات مورد نظر را در کوتاه‌ترین زمان به اجرا در می آورد.

چرا شرکت ها از پلن های متنوع پشتیبانی سایت هینزا استقبال می کنند؟

  • شرکت ها ترجیح می دهند به جای درگیر شدن با مسائل فنی تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود حفظ کنند.
  • هینزا دارای تیم‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف فنی است که با سابقه نگهداری و پشتیبانی سایت‌های متعدد در زمینه‌های مختلف به خوبی از پس مدیریت و پشتیبانی سایت‌های مشتریان بر می‌آید.

اگر شما قصد دارید پشتیبانی سایت خود را در تمامی زمینه‌ها برون سپاری نموده و بدون دغدغه سایتی به روز و کارآمد در اختیار داشته باشید، پلن‌‌های پشتیبانی سایت هینزا می‌تواند به خوبی نیاز شما را در این خصوص برطرف نماید.


میانگین آرا:
3693117.6% (213 نفر)
رای دهید: