عکاسی صنعتی از لباس

چگونگی عکاسی صنعتی از لباس

اگرچه عکاسی صنعتی همیشه عکاسی ساده‌ای به نظر می‌رسد، اما عکاسی از هر محصول آن هم به روش صنعتی شیوه خاص خودش را دارد. در این مقاله قصد داریم شیوه صحیح و تکنیک‌های مورد استفاده در عکاسی صنعتی از لباس را بیان کنیم.

برای عکاسی صنعتی از لباس به چه ابزاری نیاز داریم؟

برای عکاسی صنعتی از لباس به 3 شاخه نور ، بک گراند ( پرده سبز یا دکور ) و یک لنز با فاصله کانونی نرمال نیازمندیم.

 

در عکاسی صنعتی از لباس، نورپردزی باید چگونه باشد؟

برای چینش نور، یک نور را در وسط و دو نور دیگر را در طرفین می‌گذاریم، به طوری که لبه‌های لباس را از بک گراند جدا کند، دقت داشته باشید که هر سه شاخه نور در تنظیمات نوری یکسان باشند.

 

تنظیمات دوربین در عکاسی صنعتی از لباس چه باشد؟

برای تنظیمات دوربین بهتر است سرعت شاتر را کمتر از 160 و بیشتر از 200 نکنید، همچنین دهانه دیافراگم را از 8 بازتر نکنید. در عکاسی صنعتی چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد، این است که تمام جزئیات محصول به خوبی دیده شود. پس عمق میدان خیلی کم اصلا مناسب عکاسی صنعتی نیست.

 

تکنیک‌های مورد استفاده در عکاسی صنعتی از لباس چیست؟

برای عکاسی صنعتی از لباس‌های روشن، به نور کمتر و برای عکاسی صنعتی از لباس‌های تیره به نور بیشتری نیاز دارید. در لباس‌های سفید و خیلی روشن میزان نور را خیلی کم کنید و سعی کنید نور به همه جای لباس به صورت یکسان برسد.

آخرین مقالات

با ما همیشه به روز باشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.