عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است. عکاسی به عنوان پدیده علمی متولد شده، به شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد.

عکاسی

آخرین نمونه کار های عکاسی

عکاسی صنعتی پوشاک آی تک

عکاسی صنعتی پوشاک آی تک

عکاسی صنعتی محصولات نقره گاندی

عکاسی صنعتی محصولات نقره گاندی

عکاسی صنعتی محصولات پتروفولاد غرب

عکاسی صنعتی محصولات پتروفولاد غرب

عکاسی تبلیغاتی پوشاک آی تک

عکاسی تبلیغاتی پوشاک آی تک

عکاسی تبليغاتی گود پک کو

عکاسی تبليغاتی گود پک کو

عکاسی تبلیغاتی برند لیزا مانتو

عکاسی تبلیغاتی برند لیزا مانتو

عکاسی صنعتی بهسازان قالب

عکاسی صنعتی بهسازان قالب

عکاسی صنعتی گود پک کو

عکاسی صنعتی گود پک کو

مشاهده بیشتر...

عکاسی، علم و هنر خلق تصاویر ماندگار با دوربین عکاسی است. عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است. عکاسی به عنوان پدیده علمی متولد شده، به شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و حضور دوربین‌های فوق حرفه‌ای، استفاده‌های متعددی از عکاسی شده و در زمینه‌های متنوع و برای اهداف مختلف از عکاسی استفاده می‌شود. عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی مدلینگ و ... از جمله انواع متنوع عکاسی است که امروزه بسیار  مورد توجه قرار گرفته است.

دپارتمان طراحی و تبلیغات هینزا فعالیت عکاسی خود را در دو حوزه عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی انجام می‌دهد.

عکاسی تبلیغاتی به معنای گرفتن عکس تبلیغاتی از یک محصول، خدمت و ... برای جلب توجه مردم و به عبارتی استفاده تبلیغی از عکس است. هر عکاسی که به منظور تبلیغ و معرفی باشد و هدف از آن کسب سود و سرمایه گذاری باشد عکاسی تبلیغاتی محسوب می‌شود. عکاسی تبلیغاتی یکی از موثرترین ابزار برای جلب توجه مخاطب است و تاثیر مهمی در جلب نظر بیننده به سوی شما دارد.

از عکاسی تبلیغاتی برای معرفی یک برند و یا شرکت خاص و یا فروش یک محصول یا خدمت خاص  استفاده می‌شود. عکاسی تبلیغاتی باید توسط عکاسان حرفه‌ای و آشنا به فنون تخصصی عکاسی انجام گیرد تا بتواند بهترین نتیجه را برای شرکت داشته باشد. توجه ویژه به نورپردازی، زاویه دوربین و بسیاری موارد دیگر تاثیر بسزایی در موفقیت عکاسی تبلیغاتی دارد. کاربرد عکاسی تبلیغاتی برای استفاده در کاتالوگ‌، بروشور، منو رستوران‌ها، سایت، انواع تبلیغات اینترنتی، مجله، روزنامه‌، بیلبورد و ... بسیار مشهود است.

عکاسی صنعتی به معنای عکاسی از محصول یا کالایی خاص است که در عین زیبایی بصری، کالا را به طور دقیق و با جزییات به مخاطب عرضه کند. در عکاسی صنعتی، شما می توانید از هنر برای تبلیغات محصولات خود استفاده کنید و مشتریان خود را به نحوی شایسته پیش از هر اقدامی با زیبایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد محصول خود در قاب تصویر آشنا نمایید. یک نورپردازی مناسب و عکاسی صنعتی حرفه‌ای می‌تواند جوانب مختلفی از محصول شما را به تصویر بکشد. شما می‌توانید از این عکس‌های صنعتی در سایت، کاتالوگ، بروشور و... استفاد نمایید و قطعا به کارگیری تصاویر حرفه‌ای نقش مهمی در معرفی و بیان تمایز شما از رقابایتان خواهد داشت.

دپارتمان گرافیک هینزا با تکیه بر دانش متخصصان خود در حوزه عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی و همچنین تجربه‌ اجرای ده‌ها پروژه موفق برای شرکت‌های متعدد، می‌تواند شما را در مسیر معرفی کالا و محصولات ارزشمندتان همراهی کند.


میانگین آرا:
72% (371 نفر)
رای دهید: