خدمات

نرم افزار سازمانی

از دنیای پیچیده نرم افزار برای ساده کردن کارهای خود استفاده کنید. شرکت شما به چه نرم افزاری نیاز دارد تا فرایندهای کاری و ارتباطی خود را به بهترین شکل مدیریت کند؟

استفاده از بهترین نرم افزارهای سازمانی و به ویژه ایجاد یکپارچگی بین آنها اغلب موضوعی چالش برانگیز است. مشاوران نرم افزار هینزا به شما در انتخاب بهترین نرم افزارهای سازمانی و یا ایجاد نرم افزار اختصاصی مورد نظرتان کمک می کنند.

حوزه‌های تخصصی ما

مشاوره انتخاب نرم افزار سازمانی

عدم شناخت کافی در به کارگیری نرم افزارهای سازمانی مناسب می تواند موجب اتلاف زمان و هزینه فراوانی برای شرکت ها و سازمان ها شود. سال ها فعالیت در حوزه آی تی و تکنولوژی و شناخت کامل از بازار ایران از ما تیمی توانمند برای ارائه بهترین راهکارهای نرم افزاری به شرکت هایی که در حال کذار از کسب و کار سنتی به دیجیتال هستند ساخته است.

 

توسعه نرم افزار اختصاصی

گاهی برای داشتن بهترین و کاربردی ترین تجربه در به کارگیری نرم افزار که بتواند عملیات شرکت و سازمان را سیستماتیک و تسهیل کند، نیاز است تا نرم افزار بر اساس نیازهای سازمان به طور اختصاصی پیاده سازی شود. تحلیل گران و متخصصان نرم افزار هینزا می توانند به صورت اختصاصی نرم افزار مورد نیاز سازمان شما را پیاده سازی کنند.

 

نرم افزارهای توسعه یافته هینزا

کمک به راه اندازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین داخلی و بین المللی طی سال های گذشته همراه با توسعه نرم افزارهای مختلف نظیر پلتفرم ایکامرس، سیستم اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت محتوای پیشرفته هینزا بوده است. شما می توانید از این نرم افزارها که به رشد کسب و کارهای مختلف در این سال ها کمک کرده اند برای دستیابی به اهداف سازمانی خود استفاده کنید.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا