نصب و راه‌اندازی انواع سیستم‌های تلفنی نظیر سانترال و ویپ.

سانترال و ویپ

سانترال

مدیریت ارتباطات داخلی و خارجی شرکت‌ها و سازمان‌ها

چه شرکت کوچک و تازه تاسیسی باشید چه شرکتی بزرگ، برقراری ارتباط داخلی بین پرسنل بخش‌های مختلف شرکت و همچنین برقراری تماس با خارج از فضای شرکت شما را ملزم به استفاده از سیستم‌های تلفنی که عموما آن‌ها را با نام سانترال می‌شناسند می‌نماید.

در زمینه استفاده از دستگاه‌های سانترال، قطعاً از جمله شناخته شده‌ترین دستگاه‌های حال حاضر در ایران می‌توان سانترال‌های پاناسونیک و تلفن‌های آن را نام برد. دستگاه‌های سانترال پاناسونیک می‌تواند نیاز شرکت‌های کوچک تا بزرگ را تامین کند.

دستگاه‌های سانترال می‌توانند قابلیت‌های متعددی در حوزه تماس‌های تلفنی در اختیار شما بگذارند از جمله این امکانات می‌توان به سیستم پاسخگویی خودکار، ثبت شماره تماس گیرنده، انتقال تماس به داخلی یا شماره خارجی دلخواه، هدایت فکس‌ها به دستگاه فکس، ایجاد محدودیت زمان مکالمات، استفاده از تلفن به عنوان درب بازکن و ... اشاره نمود. شرکت هینزا در زمینه خدمات سانترال می‌تواند نسبت به راه‌اندازی دستگاه‌های سانترال پاناسونیک برای سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ اقدام نماید.

سانترال

ویپ (voip)

 سرویس‌های انتقال صدا بر روی بستر شبکه 

 اگر شرکتی با دفاتر و شعب متعدد در سطح شهر، کشور و یا حتی خارج از کشور را مدیریت می‌نمایید و به دنبال مقرون به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین راهکار برای کاهش هزینه‌های تماس درون سازمانی خود هستید احتمالا با نام سیستم های تلفنی مبتنی بر آی‌پی و یا همان Voip غریبه نیستید.

سرویس ویپ به انتقال صوت بر روی بستر IP می‌پردازد و از جمله مزایای آن می‌توان به کاهش هزینه‌های ارتباطی و انتقال با کیفیت صدا بر روی بستر شبکه اشاره نمود.

در زمینه راه‌اندازی سرویس‌های ویپ خدمات ما موارد ذیل را در بر می‌گیرد:

  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های Voip با استفاده از تکنولوژی‌های سیسکو
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های Voip با استفاده از نرم‌افزار الستیکس
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های Voip با استفاده از تجهیزات پاناسونیک
ویپ (voip)

پشتیبانی

پس از اجرای پروژه همواره در کنارتان هستیم.

پس از راه اندازی هر سیستمی، موضوع نگهداری و پشتیبانی از سرویس های راه اندازی شده موضوع مهمی است که می تواند در استفاده مناسب از سرویس های موجود نقش مهمی داشته باشد. این موضوع به دغدغه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده و در بسیاری از مواقع عدم دسترسی به تیم پشتیبان متخصص و خبره که بتواند در کوتاهترین زمان مشکل را شناسایی و برطرف کند مشکلات عدیده ای را ایجاد می کند.

اگر با نحوه کار شرکت هینزا آشنا باشید حتما پلن های متنوع پشتیبانی ما را می شناسید. در هینزا تمامی خدمات دارای پشتیبانی مطابق با نیاز مشتریان است و کارشناسان ما در هر لحظه آماده پاسخگویی هستند.

برای آشنایی با سیستم جامع پشتیبانی هینزا می تواند صفحه پشتیبانی ۳۶۵ هینزا را ملاحظه فرمایید.

پشتیبانی

میانگین آرا:
3077650.6% (129 نفر)
رای دهید: