خدمات

سیستم های ارتباطی

بازاریابی دیجیتال، زیرساخت دیجیتال می خواهد. به کارگیری سیستم های ارتباطی مبتنی بر آی پی به واسطه امکاناتی که در اختیار سازمان ها و شرکت ها می گذارد روز به روز در حال گسترش است. سیستم های تلفن سانترال و آنالوگ سنتی به تدریج جای خود را به این سیستم های پیشرفته می دهند. استفاده از سیستم تلفنی نظیر ویپ بدون تردید می تواند باعث افزایش بهره وری سازمان و کاهش هزینه های جاری گردد.

حوزه‌های تخصصی ما

ارتقاء سیستم تلفن سانترال سنتی به سیستم تلفن ویپ

اگر برای استفاده از مزایای سیستم های تلفن مبتنی بر ویپ در سازمان خود آماده اید، احتمالا شما هم مانند بسیاری از مشتریان ما درگیر استفاده از سیستم های آنالوگ تلفن که در ایران به نام سانترال شناخته می شوند هستید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان می توانند نسبت به جمع آوری این سیستم ها و جایگزینی آن با سیستم تلفن ویپ به شما کمک کنند.

 

استفاده از ویپ به عنوان یک زیرساخت بازاریابی دیجیتال

همان طور که می دانید یکی از جذابیت های سیستم های تلفن مبتنی بر ویپ امکانات متعددی است که این سیستم ها از طریق انجام تنظیمات حرفه ای در اختیار شرکت ها می گذارد. یکپاچه سازی سیستم ویپ در راستای استراتژی ارتباطات دیجیتال برند به شکل حرفه ای می تواند سازمان شما را به یک سازمان پیشرو در بخش ارتباطات موثر با مشتریان و افزایش بهره وری تیم های کاری تبدیل کند.

 

راه اندازی امکانات جدید بر روی بستر مبتنی ویپ موجود

اگر در حال استفاده از سیستم تلفن مبتنی بر ویپ هستید و احساس می کنید که مانند بسیاری از مجموعه های دیگر از امکانات این سیستم به درستی و یا به طور کامل استفاده نمی کنید مشاوران ما در هینزا ضمن ارزیابی زیرساخت ویپ سازمان، شما را با امکانات جدید و کاربردی که این سیستم می تواند در اختیارتان قرار دهد آشنا و نسبت به راه اندازی این امکانات اقدام می کنند.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا