7 روشی که باعث تکامل سئو در 2016 می شود

7 روشی که باعث تکامل سئو در 2016 می شود

یکی از جذاب‌ترین کارهایی که در این زمان از سال می‌توان انجام داد، بررسی پیش‌بینی‌هایی که کردیم است. به نقل از searchengineland.com، در سال 2015 پیش بینی شده بود که موثرترین عامل در سئو رسیدن کاربر به مقصد مدنظرش است. با توجه به گزارشات منتشر شده، پیش‌بینی‌ها درست بوده، در نتیجه نگاهی به تکامل سئو در سال 2016 می‌اندازیم.

  • User Intent is Still Importantهمچنان قصد و هدف کاربر مهم استبررسی گزارشات سئو سال گذشته، مهمترین چیزی که به ما آموخت، قصد کاربر است که در آینده نیز مهمتر نیز خواهد شد به طوریکه محور اصلی، جذب کاربر برای ورود به سایت‌تان نیست بلکه مهم این است که کاربر بعد از ورود به سایت به هدفی که به دنبال آن بود برسد.
  • Go Even More Mobileپیشروی به سمت موبایلهر سال که می‌گذرد، سازگاری و راحتی در موبایل در سئو مهمتر از سال قبل می‌شود. امسال خواهیم دید که الگوریتم موبایل گودن چه تاثیری روی سایت‌ها می گذارد و از اصطلاح mobile-friendly که سال گذشته منتشر شد، استفاده گسترده‌ای خواهد شد. داشتن این ویژگی در رفتار موتورهای جستجو تاثیر به سزایی دارد و در بهینه سازی سایت بسیار موثر است.
  • There’s an App for Thatاپلیکیشن موبایلسال گذشته همچنین سال ایندکس شدن اپلیکیشن‌ها هم بوده است که این روند در سال 2016 بسیار پر اهمیت خواهد شد، در نتیجه برای سئو موبایل از اپلیکیشن موبایل می‌توان استفاده کرد، گرچه بسیاری از کاربران اپلیکیشن‌های موبایل از طریق سرچ در موتورهای جست‌وجو به اپلیکیشن مورد نظر دسترسی پیدا نکردند اما داشتن اپلیکیشن موبایل این شانس را به شما می‌دهد در بخش ایندکس اپلیکیشن گوگل هم شرکت داشته باشید پس یک راه دیگر برای جذب افراد و بهبود سئو دارید.
  • Go Local or Go Homeبومی و محلی شدنیکی از بزرگترین تغییرات در سال 2015، بومی و محلی شدن نتایج جست‌وجو بود که به تاثیرگذاری روی سئو در سال 2016 ادامه می‌دهد. گوگل با توجه به مکان، تلفن و یا دیگر اطلاعاتی که از شما ثبت شده، نتایج جست‌وجو را به جست‌وجوگر نمایش می‌دهد با این هدف که سریعتر به هدف برسد. برای تقویت این بخش از سایت پیشنهاد شده است که اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد بیزنس‌تان در سایت بگذارید تا جست‌وجوگران شما، سریعتر شما را بیابند.
  • Social Signals on the Riseافزایش تاثیر شبکه‌های اجتماعیپست‌ها و توییت‌های پست شده در شبکه‌های اجتماعی هم در نتایج جست‌وجو نمایش داده می‌شود، که با توجه به مطلبی که پست شده برند شما را معرفی و یا اطلاعاتی در مورد برندتان به بیننده می دهد.

    آیا گوگل در سال 2016 همچنان فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی را روی سئو تاثیر می‌دهد؟ هنوز مطلبی درین مورد منتشر نشده است ولی آمادگی داشتن برای این تاثیرگذاری خال از لطف نیست. به دقت توجه کنید که جستجوگر در هنگام سرچ چه چیزهایی را می‌بیند، پس برای بهینه‌سازی سایت‌تان، در شبکه‌های اجتماعی وقت بگذارید و فعالیت کنید.

  • Optimized Content Rulesبهینه‌سازی قوانین متوناهمیت مفید و مختصر بودن متن‌ها موضوع جدیدی نیست اما گزارشات سال 2015 به ما نشان داد که در سال 2016 این موضوع در بهبود سئو پراهمیت‌تر خواهد شد.
  • Search Gets (More) Semanticمعنا و مفهومی شدن سرچ‌هااینجا بحث در مورد سرچ مفهومی و سرچ با صدا است. هرچه می‌گذرد استفاده از موبایل بیشتر و بیشتر می‌شود و همه دستگاه‌ها از روش‌های مختلفی برای آسان کردن جست‌وج و به دست آوردن نتیجه مفید استفاده می‌کنند. برای موفق بودن در این حوزه از سئو به مواردی از قبیل مختص و مفید کردن متن‌ها، مرتبط بودن کلمات به کار رفته شده، قابل فهم بودن مطالب و … توجه کنید تا به راحتی بتوانید سئوال جستجوکننده را پاسخ دهید.

آخرین مقالات

با ما همیشه به روز باشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارتقای خدمات طراحی دیجیتال

ما منتظر شما هستیم

طیف وسیع خدمات هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.

هینزا در حوزه IT و در اختیار داشتن کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و امنیت، می تواند به صورت یک جا پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد.