قاعده دقت (Accurate) در طراحی سایت

قاعده دقت (Accurate) در طراحی سایت

۱۴ شهریور ۱۴۰۰

آخرین قاعده از سری قواعد مهم در طراحی سایت، دقیق بودن است. بدین معنا که خروجی نهایی، دقیقا و کاملا مطابق با طراحی سایت در نظر گرفته شده باشد.

در پایان مراحل طراحی سایت، نباید فراموش کنیم که چیزی که ما ایجاد می‌کنیم، باید دقیقا همان دیزاین اصلی باشد. هیچ‌کس از طراحی که انتظارات بصری آن‌ها رابرآورده نکند، راضی نخواهد بود. یکی از مهم‌ترین مسائل در کدنویسی این است که نتیجه نهایی، نماینده دقیق و مناسبی از دیزاین اصلی باشد نه فقط pixel-perfect.

Pixel-Perfect به معنی پیاده‌سازی دقیق پیکسل به پیکسل دیزان طراحی شده است، بدون در نظر گرفتن استانداردها یا ثابت‌ها. پیچیدگی این قاعده اینجاست که یک دیزاین استاتیک برای اپلیکیشن‌های واکنشگرا (responsive) به ندرت برای تمام سایزهای دستگاه‌ها محاسبه می‌شود. نکته اینجاست که درجه مناسبی از انعطاف پذیری مورد نیاز است.

شما باید بدانید تا  چه حد انعطاف پذیری و تغییرات برای یک پروژه لازم است و اطمینان حاصل کنید که این حد، حتماً انتظارات افراد را برطرف می‌ کند.


برخی از پروژه‌ها
رستوران
عمارت وکیل

عمارت وکیل، بزرگترین مجموعه رستورانی شهر یزد با هدف ارائه با کیفیت ترین غذاهای ایرانی و فرنگی به طیف وسیع ساکنین و گردشگران داخلی و بین المللی در این شهر است.

خدمات پزشکی
کلینیک دندانپزشکی رومی

کلینیک دندانپزشکی رومی، مرکز تخصصی خدمات درمانی در حوزه دندانپزشکی در شمال تهران است که تمامی خدمات دندانپزشکی را به طور متمرکز در اختیار بیماران قرار می دهد.

پروژه‌های بیشتر