خدمات

کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

تبلیغات باهوش. ما به شرکت ها کمک می کنیم تا از طریق روش های محتلف تبلیغات در فضای آنلاین، خدمات و محصولات خود را در کوتاه ترین زمان و بهینه ترین بودجه به مشتریان بالقوه خود معرفی کنند. چه هدف افزایش آگاهی مخاطبان از برند باشد و یا تثبیت جایگاه برند در میان رقبا، تبلیغات دیجیتال امروز به صرفه ترین راهکار برای دستیابی به این هدف است.

حوزه‌های تخصصی ما

افزایش آگاهی از برند

تبلیغات آنلاین آمده تا سرعت افزایش آگاهی کاربران از حضور برند شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. کمپین هایی که با این هدف در فضای دیجیتال طراحی می گردند هر روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می شوند. متخصصین تبلیغات آنلاین هینزا با انجام پروژه های متعدد در این بخش به خوبی می توانند به شما برای کسب سهم بیشتر از بازار دیجیتال و استفاده از مزایای آن فراهم کنند.

  

تبلیغات کلیکی

تبلیغات PPC(Pay Per Click) تقریبا فضای تبلیغات دیجیتال را به تسخیر خود در آورده است. این تبلیغات با هدفمندی بالا و شیوه های اجرای متنوع و امکان تخصیص بودجه منعطف مورد استقبال بی نظیر کسب و کارها در سراسر جهان قرار گرفته است. ما بهترین متد را پس از شناخت کافی از اهداف کمپین و بودجه آن به شما پیشنهاد می دهیم.

 

بازخورد، تحلیل، تغییر

هیچ چیز مهمتر از انجام تحلیل و آنالیز دقیق کمپین های آنلاین طراحی شده و بهینه سازی آنها در یک برنامه جامع تبلیغات آنلاین نیست. با تحلیل رفتار کاربران و تطبیق آن با اهداف از پیش طراحی شده برای کمپین، تحلیلگران ما کمپین ها را بهینه سازی می کنند و هر تغییری که لازم باشد تا نرخ تبدیل کاربران (Conversion Rate) را به بالاترین سطح ممکن برسانند انجام می دهند.

برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا