وال اسپید

logo لوگو وال اسپید
چالش

برند وال اسپید برای بهینه سازی زیرساخت های آی تی خود و استفاده هرچه بیشتر از تکنولوژی ها و امکانات مرتبط با این حوزه نیاز به کمک داشت.

استراتژی

استفاده از راهکار جامع آی تی راهکار جامع آی تی و راه اندازی بستر جدید آی تی در مجموعه نقطه شروع ایجاد تغییرات در ساختارهای تکنولوژی این برند بود.

نتیجه

تغییر زیرساخت های آی تی باعث تسهیل عملیات اجرایی شرکت و به دنبال آن امکان ایجاد تغییرات در بخش وب، نرم افزار و بازاریابی مدرن شرکت شد.

وال اسپید تولیدکننده نسل جدید دیوارهای غیر باربر با تکنولوژی کشور سوئیس است. استفاده از دیوارهای پیش ساخته در صنعت ساختمان به دلیل مزایا و ویژگی های متنوعی که دارد به سرعت در صنعت ساختمان در حال گسترش است. با توجه به توسعه نیروی انسانی از یک سو و توسعه بازار محصولات این برند از سوی دیگر، مدیران این مجموعه نیاز به تغییر و ارتقاء در زیرساخت های فنی و تکنولوژی آی تی را بیش از پیش در مجموعه خود احساس می کردند. برای رفع این نیاز وال اسپید در بررسی های خود شرکت هینزا را به عنوان مشاور و مجری طرح خود انتخاب کرد. سرویس های متعدد و یکپارچه هینزا در حوزه های مختلف یکی از دلایل این انتخاب بود و روال کار مطابق بسیاری از پروژه های دیگر ما از راه اندازی و پشتیبانی زیرساخت های آی تی آغاز شد و مرحله به مرحله سایر سرویس ها و راهکارهای هینزا در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفت.

طراحی سایت وال اسپید

راه‌اندازی زیرساخت‌های آی‌تی

طی بررسی کارشناسان فنی هینزا از مجموعه وال اسپید، طرح اجرایی مورد نظر ما برای ایجاد تغییرات بهینه و ارتقاء زیرساخت‌های آی تی مجموعه در اختیار مدیران وال اسپید قرار گرفت. نتیجه این اقدامات نصب و راه‌اندازی سرور مرکزی جدید، به کارگیری ساختار مجازی سازی برای استفاده بهینه از منابع، استفاده از راهکارهای بک آپ و امنیت اطلاعات و بسیاری از موارد دیگر بود. بستر راه‌اندازی شده آماده به کارگیری نرم‌افزارهای CRM، باشگاه مشتریان و بسیاری از امکانات نرم‌افزاری دیگر برای ارائه هرچه بهتر خدمات و توسعه کسب و کار گردید.

زیرساخت‌ها و امکانات راه‌اندازی شده مطابق تمام پروژه‌های دپارتمان شبکه و سخت افزار هینزا پس از راه‌اندازی تحت پوشش پشتیبانی و نگهدای جامع شبکه ما قرار گرفته است.

طراحی سایت

طراحی وبسایت

پس از راه‌اندازی و استقرار کامل زیرساخت‌های جدید آی تی، با توجه به قدیمی و ناکارآمد بودن وبسایت شرکت، نوبت به حضور تیم طراحی وب ما در مجموعه و برگزاری جلسات تخصصی در این حوزه رسید. با بررسی نیازهای جدید مجموعه و اهداف بلند مدت وال اسپید در بازار ایران، باز طراحی وبسایت وال اسپید آغاز شد. همانند اکثر پروژه‌های اجرا شده در هینزا، کار طراحی وبسایت از ارائه اسکچ‌های اولیه پروژه آغاز شد و در یک برنامه هماهنگ با واحد بازاریابی شرکت وال اسپید، وبسایت جدید به صورت اختصاصی و بر روی سیستم مدیریت محتوای هینزا به بهره‌برداری رسید.

 

راهکار بازاریابی دیجیتال با هدف پشتیبانی، نگهداری و به‌روز‌رسانی وبسایت شرکت در اختیار وال اسپید قرار گرفت تا صاحبان این برند تنها بر روی امور جاری کسب و کار خود تمرکز کنند.

طراحی وبسایت وال اسپید
طراحی وبسایت وال اسپید

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو)

تدوین استراتژی محتـــــــوا و کلمات کلیدی برای پروژه وال اسپید یکی از اقدامـــــــات مهمی است که در این پروژه انجام شده است.


تیم سئوی مـــــــا، با تحلیل کلمات کلیدی حوزه فعالیت و ارزیابی رقبـــــــا و هدف‌گیری جامعه هدف، فعالیت خـــــــود را برای رساندن صفحات مورد نظر وبسایت به صفحه اصلی گوگل آغاز نمود.

وال اسپید

با سپری شدن حدود ۶ مـــــاه از شروع پروژه سئو وال اسپید شاهد حضور وبسایت وال اسپید در کلمـــــات کلیدی تعیین شده در نتایج جستجوی گوگل بودیم. تمام کلمـــــات هدف به تدریج به صفحه اول گوگل راه پیـــــدا کردند و همچنان فعالیت بر روی این پروژه برای دستیـــــابی به نتایج مطلوب‌تر و حفظ وضعیت ایجـــــاد شده ادامه دارد.

وال اسپید
خلاصه

وال اسپید از سال ۹۶ همکاری خود را با شرکت هینزا آغاز کرد و در طی این مدت دغدغه‌های فنی مجموعه در حوزه آی‌تی به طور کامل برطرف شده است. استفاده از راهکار جامع دیجیتال مارکتینگ هینزا به عنوان بسته تکمیلی خدمات ما در این مجموعه در حال طراحی است و به زودی شاهد به کارگیری آن در مجموعه خواهیم بود. تیم‌های تخصصی پشتیبانی هینزا در کنار یکدیگر و به شکل یکپارچه از تمامی زیرساخت‌ها و امکانات راه‌اندازی شده در مجموعه وال اسپید در طول سال نگهداری می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود تا مدیران مجموعه با تمرکز بیشتری اهداف اصلی مجموعه را دنبال کنند.