راهکارها

تمام راهکارهای دیجیتال زیر یک سقف. زیرساخت های آی تی نیاز به پیاده سازی یا ارتقا دارند، شرکت به دنبال طراحی یک وبسایت جدید است، مدیران به دنبال نرم افزاری برای سیستماتیک کردن فرایند های کاری هستند، بخش فروش نیازمند به کارگیری استراتژی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات و کسب سهم بیشتری از بازار است. نیازهای مختلف، راهکارهای مختلف. ما برای کمک به شما آماده ایم.

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی مفید. موضوع صرفاْ فروش محصول نیست موضوع برقرار ارتباط موثر با مخاطبان است، فروش خودش انجام خواهد شد. دیجیتال مارکتینگ به خوبی به شما کمک می کند تا بهتر، بیشتر و هدفمند تر دیده شوید. اطلاعات با ارزش را با مخاطبان به اشتراک بگذارید و یک رابطه طولانی با مشتریان خود خلق کنید. در این مسیر در کنارتان هستیم تا شما صرفا روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

مطالعه بیشتر...

برندینگ دیجیتال

متمایز و درخشان. پروسه برندینگ در دنیای امروز بدون داشتن استراتژی حضور موثر در فضای دیجیتال تقریبا راه به هیچ جایی نمی برد. طراحان و استراتژیست های هینزا با شناخت دقیق از کسب و کارتان به شما کمک می کنند تا بتوانید به مخاطبان خود نشان دهید که هستید، چه می کنید و برای چه آمده اید. 

مطالعه بیشتر...

زیرساخت دیجیتال

قلب تپنده سازمان های پیشرو. بدون در اختیار داشتن زیر ساخت سخت افزاری و نرم افزاری مناسب، رقابت برای پیشرو بودن در دنیای دیجیتال امروز محال است. از مشاوره تا راه اندازی و پشتیبانی زیرساخت های آی تی تا تولید نرم افزارها و اپلیکیشن های سفارشی برای بهینه کردن فرایندهای کسب و کار، مهندسین هینزا در کنار شما هستند تا به شما برای آنچه در مدیریت یک کسب و کار بر اساس راهکارهای دیجیتال نیاز دارید کمک کنند.

مطالعه بیشتر...
برخی از پروژه‌ها
فروش آنلاین
گالری گاندی

گالری نقزه گاندی با هدف ترویج صنایع دستی منحصر به فرد نقره در ایران و سایر کشورها به ارائه این طیف از محصولات به علاقه مندان می پردازد.

صنعت ساختمان
وال اسپید

وال اسپید تولیدکننده نسل جدید دیوارهای غیر باربر با تکنولوژی کشور سوئیس است که امروز به طور گسترده در ساختمان سازی مدرن از آن استفاده می گردد.

پروژه‌‌های بیشتر
برای رزرو وقت مشاوره هم اکنون اقدام کنید.
تماس با ما ارسال درخواست
ارسال پیام به هینزا